رییس سازمان بنیاد شهید کشور با خانواده دو ایثارگر در گرگان دیدار کرد

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاون رییس جمهور در دیدار با دو خانواده ایثارگر گرگانی گفت: افتخاراتی که امروز نصیب کشور شده حاصل زحمات و صبوری خانواده معظم شهدا و ایثارگران است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی روز پنجشنبه با حضور در منازل خانواده معظم شهیدان 'حاجی و ابراهیم دوست محمدیان' و جانباز 'محمدصادق روشنی' در گرگان گفت: ما هر چه داریم از برکت شهدا و ایثارگران است.
معاون رئیس جمهور خطاب به جانباز روشنی با استناد به آیات قرآن و روایات اسلامی تأکید کرد: دردی که شما بعد از 32 سال تحمل می کنید مایه مباهات و افتخار ماست و می دانیم این جانبازی نظر پروردگار بر شما بوده و جهاد خواست اولیای الهی است.
حجت الاسلام شهیدی با یادآوری ملاقات های رئیس جمهوری با خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: پس از پایان دیدارهای دکتر روحانی با خانواده معظم شهدا و ایثارگران ایشان هر بار تأکید می کنند که ما خود را مدیون شهدا می دانیم.
جانباز روشنی نیز خطاب به رئیس سازمان بنیاد شهید گفت: این بندگی را دوست دارم و این سرفه های مکرر یک سفره عشق است و من خود را مدیون اسلام می دانم و هرگز این سرفه ها را به دلار نمی فروشم.
معاون رئیس جمهوری همچنین در دیدار با خانواده شهیدان دوست محمدیان ضمن دلجویی و احوالپرسی از مادر شهدا، خطاب به سایر اعضای خانواده گفت: پدر و مادر عامل الفت و وحدت و مادران معظم شهید ستونی محکم برای خانواده هستند.
به گزارش ایرنا معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران برای شرکت در نکوداشت شهدای اهل سنت شمال کشور به میزبانی استان گلستان، سفری به گرگان داشت.
نخستین یادواره شهدای اهل سنت شمال کشور با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و تقویت وحدت بین شیعه و سنی به میزبانی استان گلستان برگزار شد.
اهل سنت استان های شمالی کشور 700 شهید تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده اند که از این میان 520 شهید مربوط به گلستان است.

  26 آذر 1394
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 50944
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز