اطلاعیه دفتر دکتر احمدی نژاد درباره تعویق سفر به استان گلستان

براساس اعلام قبلی قرار بود دکتر احمدی نژاد همزمان با میلاد پیامبر اکرم(ص) در جشن هفته وحدت مردم گلستان شرکت و سخنرانی کند.

دفتر رئیس جمهور سابق کشورمان درباره تعویق سفر دکتر احمدی نژاد به استان گلستان اطلاعیه ای منتشر کرد.

متن اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز و بزرگوار استان گلستان

با عرض سلام و تحیت، میلاد نور و رحمت و برکت، رحمه للعالمین، اسوه حقیقی و ابدی برای بشریت و پیام آور صلح و برادری و عزت و اخلاق، حضرت رسول خاتم محمد مصطفی (ص) و فرزند گرامیشان حضرت امام صادق(ع) را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

مقرر بود در پاسخ به دعوت جمع کثیری از فرهیختگان، خدمتگزاران و یاران انقلاب، جناب آقای دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور محترم سابق در جشن بزرگ میلاد پیامبر اعظم (ص) در گرگان شرکت نمایند.

ایشان گرچه در این فرصت توفیق حضور در استان و شرکت در جشن را پیدا نکردند لیکن ضمن تشکر از همه دعوت کنندگان و جمیع مردم باصفای این استان که انتظار این سفر را داشتند، اظهار امیدواری کردند که در آینده برای عرض ارادت خدمت مردم شریف استان به آن خطه زیبا و دوست داشتنی و دلاور پرور سفر نمایند.

از خداوند منان برای همگان عزت و سلامت و همراهی با تعالیم الهی و انسان ساز آن یگانه هستی را مسئلت دارد.

دفتر دکتر احمدی نژاد

  5 دی 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز