برای نخستین‎بار انجام می‎شود:
برگزاری نشست صمیمی با زندانیان سیاسی دوران انقلاب گلستان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان از برگزاری نخستین نشست صمیمی با زندانیان سیاسی دوران انقلاب در این استان خبر داد.

علی‎اصغر فاضلی در گفت‎وگو با خبرنگار در گرگان اظهار کرد: برای نخستین‎بار نشست صمیمی با زندانیان سیاسی دوران انقلاب در گلستان روز چهارشنبه 21 بهمن‎ماه جاری با حضور این عزیزان و خانواده‎های آنها برگزار می‎شود.

وی تصریح کرد: استان گلستان 15 زندانی سیاسی دارد که در کوران مبارزه در دوران انقلاب در زندان‎های ساواک مورد شکنجه قرار گرفتند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان با بیان اینکه کارنامه این استان در دفاع از ارزش‎های انقلاب اسلامی درخشان است، افزود: استان گلستان شهیدان زیادی تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که گویای نقش بی‎بدیل مردمان این سرزمین نسبت به حفظ و حراست از ارزش‎ها، آرمان‎ها و لبیک به فرامین امام و ولایت است.

فاضلی با بیان اینکه فرهنگ انقلاب اسلامی و ایثار و شهادت باید در جامعه ترویج شود، بیان داشت: نسل جوان باید بداند این انقلاب به راحتی به دست نیامده و خون‎های زیادی برای تثبیت و تداوم آن بر زمین ریخته شده است، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باعث خنثی شدن تهاجم فرهنگی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه ایثار و از خودگذشتگی سبب عزت و اقتدار انقلاب اسلامی شده است، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت رمز پیروزی این انقلاب شده است که باید این فرهنگ تقویت شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان افزود: تکریم خانواده‎های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان که سهم زیادی در ایجاد عزت و اقتدار انقلاب اسلامی داشتند، باید مورد توجه قرار گیرد.

فاضلی نقش رسانه‎ها را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم خواند و گفت: الگوهای ایثار و شهادت و معرفی قهرمانان این عرصه باید از طریق ابزار رسانه به جامعه معرفی شود.

 

 

  19 بهمن 1394
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 52047
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز