مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان:
محموله 25 تنی برنج قاچاق در گلستان توقیف شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان از توقیف محموله 25 تنی برنج خارجی قاچاق در استان خبر داد.

حسین حسن‎پور امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: شخصی که قصد قاچاق 25 تن برنج پاکستانی به مقصد مشهد را داشت در ایست و بازرسی توقیف شد و پرونده توسط پلیس آگاهی گالیکش به اداره تعزیرات شهرستان مینودشت برای سیر مراحل قانونی ارسال شد.

وی با اشاره به اینکه برنج برای اتحادیه مرزنشینان بوده است، تصریح کرد: علاوه بر ضبط برنج قاچاق، متهم محکوم به پرداخت یک میلیارد و 372 میلیون و 180 هزار ریال جزای نقدی در حق دولت شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان همچنین از فعالیت طرح نظارت و کشیک‎های نوروزی تعزیرات حکومتی خبر داد و گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و ایام نوروز کشیک‎های نوروزی اداره کل تعزیرات حکومتی در استان گلستان از امروز فعال شد.

حسن‎پور خاطرنشان کرد: حسب بخش‎نامه‎هایی که معاون وزیر دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی به ادارات کل تعزیرات حکومتی در سطح کشور ابلاغ کردند اداره کل تعزیرات گلستان با هماهنگی دستگاه‎های مرتبط شامل سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان، جهاد کشاورزی، نیروی انتظامی و اصناف نسبت به اجرای طرح مشترک کشیک نوروزی اقدام کرده است.

وی با تاکید بر اینکه در سطح استان گلستان گشت‎های سیار و ثابت فعال شده است، ابراز کرد: در راستای ورود غیرقانونی میوه‎های خارجی به ویژه در ماه‎های پایانی سال و نزدیک شدن به ایام نوروز که آثار سوئی در بازار دارد، تیم‎های نظارتی با جدیت با متخلفان برخورد خواهد کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان افزود: از طریق کارشناسان و ماموران مربوطه نظارت جدی از مبادی ورودی تا سطح عرضه به ویژه در میادین تره‌بار و میوه خارجی صورت می‎گیرد.

حسن‎پور تاکید کرد: ماموران در صورت رؤیت هرگونه تخلف برابر مقررات پرونده‎های متهمان را خارج از نوبت بررسی خواهد کرد.

به گفته وی بیشترین میزان پرونده‎های ورودی به تعزیرات حکومتی گلستان در زمینه لوازم آرایشی، بهداشتی و موبایل اختصاص داشته است.

 

  5 اسفند 1394
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز