رئیس کل دادگستری گلستان اعلام آمادگی کرد؛
تشکیل شعب ویژه رسیدگی به معوقات بانکی در گرگان و گنبدکاووس

رئیس کل دادگستری استان گلستان از آمادگی دستگاه قضایی برای تشکیل شعب ویژه رسیدگی به معوقات بانکی در گرگان و گنبدکاووس هم خبر داد.

به گزارش صیدخبر به نقل از روابط عمومی اداره کل دادگستری گلستان، هادی هاشمیان در نشست شورای هماهنگی بانک‎های استان گفت: مسئولان بانکی بستر را در قراردادها طوری فراهم کنند که منجر به معوقه نشود.

وی تصریح کرد: باید از افرادی که تسهیلات بانکی به ویژه مبالغ کلان دریافت می‎کنند تضمین‎های لازم که فرد را ملزم به بازپرداخت اقساط کند دریافت شود.

رئیس کل دادگستری استان گلستان افزود: اخذ تضمین‎های متناسب با مبلغ وام پرداختی به افراد، علاوه بر جلوگیری از تضییع بیت‎المال و کمک به توسعه استان از قضایی شدن پرونده‎ها هم پیشگیری می‎کند.

هاشمیان با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی نمی‎خواهد اقتصاد به افراد خاصی منحصر باشد، گفت: به این منظور از سازمان بازرسی استان خواسته‎ایم با نظارت بر قراردادها، رانت‎ها را شناسایی کنند.

وی افزود: باید همه امکانات را در استان برای مبارزه با فساد اقتصادی بسیج کنیم.

رئیس کل دادگستری استان گلستان از آمادگی دستگاه قضایی برای تشکیل شعب ویژه رسیدگی به معوقات بانکی در گرگان و گنبدکاووس هم خبر داد.

نشست رئیس کل دادگستری گلستان و شورای هماهنگی بانک‎های استان به منظور بررسی راهکارهای کاهش سرریز پرونده‎های معوقات بانکی به محاکم تشکیل شد.

 

  19 اسفند 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز