به مناسبت روز شهید؛
برنامه‎سازان حوزه ایثار و شهادت صدا و سیمای گلستان تجلیل شدند

برنامه‎سازان حوزه ایثار و شهادت صدا و سیمای مرکز گلستان به مناسبت روز شهید تجلیل شدند.

عصر امروز مراسم تجلیل از برنامه‎سازان حوزه ایثار و شهادت صدا و سیمای مرکز گلستان به مناسبت روز شهید، با حضور مسئولان استانی و جمعی از فعالان رسانه‎ای، در سالن اشراق صدا و سیمای مرکز گلستان برگزار شد.

در این مراسم از تهیه‎کنندگان، نویسندگان، گزارشگران، تصویربرداران، صدابرداران، گویندگان و مجریان صدا و سیمای مرکز گلستان که در سال 1394 نسبت به ساخت برنامه‎های رادیویی و تلویزیونی همچنین تهیه اخبار رادیویی و تلویزیونی با موضوع ایثار و شهادت اقدام کردند، با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان، مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان تجلیل شد.

صدا و سیما پل ارتباطی مردم با جامعه است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در این مراسم اظهار کرد: صدا و سیما پل ارتباطی مردم با جامعه است و رسالت مهم انعکاس موضوعات مختلف از سوی مردم به مسئولان و از سوی مسئولان به مردم را بر عهده دارند.

علی اصغر فاضلی ادامه داد: لحظه لحظه خاطرات و زندگی خانواده شهدا و ایثارگران شنیدنی و دیدنی است و به طور قطع هر گدام از آنها می‎تواند دستمایه ساخت برنامه‎هایی فاخر و تاثیرگذار باشد.

وی اضافه کرد: ما هر چه داریم از شهداء و ایثارگرانی داریم که با گذشت از این دنیا در راه اسلام و اعتقاد و دفاع از نظام و انقلاب جان خود را فدا کردند و در راه جبهه‎های حق علیه باطل قدم گذاشتند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان خاطرنشان کرد: رسانه ملی بهترین کانال ارتباطی است که می‎تواند این رشادت‎ها و از خودگذشتگی‎ها را به تصویر بکشد و به آیندگان منتقل کند.

فاضلی تاکید کرد: تمامی مسئولان ما نگاه ایثارگرانه دارند و از دل و جان به این موضوع نگاه می‎کنند و باید از این ظرفیت موجود در جامعه به خوبی استفاده کنیم.

برنامه‎سازان حوزه ایثار و شهادت، سربازان گمنام این عرصه‎اند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گلستان تصریح کرد: به هیچ عنوان نمی‎توان یک روز را روز شهید نامید زیرا تمامی روزهای خداوند روز شهید است.

محمود ربیعی تاکید کرد: فرهنگ ایثار و شهادت همیشه زنده است و امروز پس از 37 سال از عمر نظام جمهوری اسلامی، هنوز آن اعتقاد استکبارستیزی و وحدت عملی و روحیه میثاق با شهید و شهادت در جامعه ما موج می‎زند.

وی اضافه کرد: عامل اصلی پیروزی ما در میادین مختلف، تکیه بر روح معنوی، ایثار و شهادت است و شهدای ما در جبهه‎های حق علیه باطل و صحنه‎های مختلف دفاع از نظام و انقلاب نیز با همین روحیه حاضر شدند و به توفیقات چشمگیری دست یافتند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گلستان در پایان بیان کرد: یاد شهدا و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت از وظایف اصلی صدا و سیما است و به نگاه من برنامه‎سازان حوزه ایثار و شهادت، سربازان گمنام این عرصه هستند.

  22 اسفند 1394
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 52723
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز