جانشین سپاه نینوا گلستان مطرح کرد؛
آمادگی سپاه نینوا برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان گلستان

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: بسیج و سپاه تجربیات خوبی را در بخش اقتصاد مقاومتی داشته و این آمادگی برای انتقال این تجربیات و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان وجود دارد.

حسین کریمی ظهر امروز در نخستین جلسه شورای اداری استان اظهار داشت: عمل و اقدام به اقتصاد مقاومتی دیگر از برگزاری نشست و همایش گذشته و نیاز به همت همه به ویژه مدیران با تفکر انقلابی دارد.

وی افزود: امیدواریم شعار امسال در درون دستگاه‌ها به اقدام و عمل تبدیل و گروه‌های کاری نیز ایجاد شود.

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: در استان گلستان می‌توان در بخش کشاورزی اقدام های خوبی برنامه‌ریزی کرد و بسیاری از نیازهای کشور را در بخش‌های مختلف تامین کرد.

کریمی گفت: آنچه که می‎تواند در صحنه عمل همه امکانات را برای حرکت تحول‎زا بسیج کند، داشتن تفکر انقلابی است، مردم از شنیدن حرف‎های شعاری خسته شده‌اند و باید اقدام و عمل را از مسئولان ببینند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان نیز در این جلسه با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقدام و عمل اقتصاد مقاومتی در جامعه، پیشنهاد داد در استان پیوست فرهنگی برای عملیاتی شدن پررنگ اقتصاد مقاومتی در نظر گرفته شود.

حجت الاسلام نورالله ولی‌نژاد افزود: اگر جامعه در حوزه اقتصاد بتواند به استقلال برسد، عزت و مبارزه را حفظ خواهد کرد و توانمندی خود را در برابر دشمن بیشتر می‎کند.

  15 فروردین 1395
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز