رئیس پلیس آگاهی گلستان عنوان کرد؛
مبارزه با پدیده زمین‌خواری اولویت پلیس در استان گلستان

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان پدیده زمین‌خواری را از جمله جرائم جدی در سطح استان دانست و گفت: فعالیت‌های پلیس آگاهی در موضوع مبارزه با زمین‌خواری در سال ۹۵ تشدید می‌شود.

سرهنگ محمدرضا اکبری صبح امروز در جمع خبرنگاران از تشکیل 56 پرونده مربوط به زمین‌خواری در سال گذشته در استان گلستان خبر داد و اظهار داشت: یکی از اولویت‌های مهم پلیس آگاهی مبارزه با زمین خواری و جنگل خواری است.

وی افزود: در سال گذشته 56 پرونده در این زمینه در استان تشکیل و 64 نفر دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان با اشاره به مساحت زمین‌های آزادسازی شده، تصریح کرد: بیش از یک میلیون و 155 هزار مترمربع زمین به ارزش 711 میلیارد ریال در سال گذشته در استان گلستان کشف شده است.

اکبری گفت: در سال گذشته شهرستان گرگان 14 فقره، مراوه تپه 11 فقره و رامیان 7 فقره، بیشترین پرونده را در بحث زمین‌خواری داشته‌اند.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون نیز 8 پرونده در این رابطه در استان گلستان تشکیل شده و 8 نفر دستگیر شدند و براساس آن 75 هزار مترمربع زمین به ارزش 21 میلیارد ریال کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون در شهرستان گرگان 4 پرونده، گنبدکاووس 2 پرونده و رامیان و کردکوی یک پرونده زمین‌خواری تشکیل ده است.

  21 فروردین 1395
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز