قاچاقچیان چوب در انتظار تعزیر

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان از برخورد قاطع و خارج از نوبت به پرونده‌های قاچاق چوب و قطع درختان کمیاب خبر داد.

حسین حسن‌پور مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان در مورد مبادرت اشخاص به قطع و قاچاق درختان جنگلی کمیاب در این استان گفت: استان گلستان از استان‌های شمالی کشور است و افراد سودجو اقدام به قطع و قاچاق درختان جنگلی کمیاب می‌کنند. از آنجایی که حفظ و حراست از این درختان از وظایف تک تک افراد جامعه است، اداره‌کل تعزیرات حکومتی گلستان نیز بنا بر قانون و در راستای گزارش‌های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان به این پرونده‌ها خارج از نوبت رسیدگی می‌کند.

 

وی افزود: در یکی از این پرونده‌ها که اخیرا در شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی گلستان تشکیل و رسیدگی شد، قاچاقچیان به ضبط کالا به نفع دولت و پرداخت 2 برابر ارزش ریالی کالا به مبلغ 182 میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.

 

حکم 30 میلیاردی تعزیرات برای تقلب در تولید ذرت

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه جزئیات صدور حکم برای شرکت تولیدکننده ذرت به دلیل تقلب را اعلام کرد.

 

داریوش جودکی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از رسیدگی به پرونده تقلب یک شرکت تولید ذرت در این استان خبر داد و گفت: پرونده یک شرکت تولیدکننده ذرت به دلیل آلوده بودن ذرت به شن، ماسه و خاک در شعبه تعزیرات حکومتی کرمانشاه رسیدگی شد. با استعلام ها و بر اساس نظرات کارشناسی و آزمایشگاه وجود مواد ناخالص و ضایعات در کالای تولیدی تائید شد که بر همین اساس تقلب محرز و حکم از سوی شعبه برای مدیرعامل این شرکت صادر شد.

 

وی افزود: با تجدیدنظرخواهی متخلف، پرونده بار دیگر در شعبه تجدیدنظر استان بررسی و حکم به جریمه 30 میلیارد ریالی متخلف در حق صندوق دولت تایید شد.

  30 فروردین 1395
بخش : استان گلستان / قضاییه
کد خبر: 53178
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز