لیگ والیبال ساحلی جانبازان و معلولین به میزبانی گلستان برگزار می شود

نایب رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین گلستان گفت: هفتمین دوره رقابت های لیگ باشگاهی والیبال ساحلی جانبازان و معلولین كشور به میزبانی این استان برگزار می شود.

لیلا نعیم آبادی روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار كرد: این رقابت ها از 29 اردیبهشت به میزبانی بندرتركمن برگزار می شود و تاكنون حضور 5 تیم از استانهای كشور در این مسابقات قطعی شده است.
وی بیان كرد: با توجه به امكانات مناسب بندرتركمن در میزبانی از این رقابت ها و نبود محدودیت در حضور تیم ها ، احتمال افزایش تعداد استانهای شركت كننده وجود دارد.
به گفته نعیم آبادی والیبال ساحلی جانبازان و معلولین ویژه افرادی است كه دارای حداقل معلولیت ها باشند و به صورت 3 نفره برگزار می شود.
نایب رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین گلستان همچنین از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه دانش آموزان مدارس استثنایی استان خبر داد و گفت: این رقابت ها با حضور ورزشكارانی از 14 شهرستان به مدت یك روز در اردوگاه نشاط (گرگان) برگزار می شود.
نعیم آبادی بیان كرد: در این رقابت ها بیش از 400 ورزشكار رده سنی زیر 14 سال در قالب 48 تیم دختران و پسران در رشته های طناب كشی ، هفت سنگ و دارت با هم مسابقه می دهند.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را توسعه فرهنگ انجام ورزش های همگانی میان دانش آموزان استثنایی دانست.

  5 اردیبهشت 1395
بخش : استان گلستان / توپ و تور
کد خبر: 53252
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز