نخستین نکوداشت پدران شهدا در گلستان برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان از برگزاری نخستین مراسم نکوداشت پدران شهدا در استان گلستان خبر داد.

علی اصغر فاضلی اظهار داشت: نخستین مراسم نکوداشت والدین گرانقدر شهدای استان گلستان چهارشنبه 8 اردیبهشت 95 در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می‌شود.

وی افزود: نکوداشت والدین شهدا به همت معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید استان و شهرستان‌ها و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می‌شود و در همین راستا جلسات متعددی برای برنامه های پیش بینی شده به منظور تکریم و تجلیل از پدران بزرگوار شهدا برگزار شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان تصریح کرد: در این مراسم از پدران گرانقدر 9 شهید مدافع حرم استان به عنوان میهمانان ویژه تجلیل و تقدیر می‌شود.

فاضلی گفت: یکی از راه‌های بسط و گسترش مفاهیم ایثار و شهادت از طریق برگزاری مراسمات مختلف در جامعه است که هم جامعه هدف و مردم می‌تواننند در این مراسمات شرکت کرده و از منویات و اقدامات فرهنگی، بهره‌برداری لازم را داشته باشند.

وی اظهار کرد: شهدا با حضور خود در 8 سال دفاع مقدس در مأموریتی الهی شرکت کردند و سپس جان خود را از دست داده و به مقام رفیع شهادت رسیدند.

  6 اردیبهشت 1395
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 53269
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز