رئیس کل دادگستری گلستان خبرداد؛
راه اندازی ستاد خبری حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان

هاشمیان از راه اندازی ستاد خبری حفاظت و اطلاعات دادگستری استان گلستان خبرداد و گفت: با راه اندازی ستاد خبری حفاظت اطلاعات دادگستری گلستان ، امکان نظارت مردم بر دستگاه قضا فراهم شد.

هادی هاشمیان  در مراسم آغاز به کار ستاد خبری حفاظت اطلاعات دادگستری گلستان  با بیان این که مراجعه ی مردم به دادگستری ها ، نشان از اعتماد آنان به دستگاه قضایی است گفت : با راه اندازی این ستاد خبری می خواهیم بستری را برای نظارت مردم بر دستگاه قضا فراهم کنیم .

رئیس کل دادگستری استان گلستان با بیان این که پیش از این مردم برای ارائه گزارش ها و شکایات خود سردرگم بودند افزود: راه اندازی این سامانه امکان نظارت مردم بر دستگاه قضایی و ارتباط بدون واسطه با مسئولان ارشد قضایی استان فراهم می شود.

وی با تاکید بر این که این کانال ارتباطی در واقع بازوی کمکی ما برای حفظ و سالم سازی دستگاه قضایی  گفت : کوچکترین تخلف هم برای ما مهم است و همه ی تلاش خود را بر پیشگیری و ارتقای سلامت قضایی استان متمرکز کرده ایم.
این مقام ارشد قضایی استان با اشاره به این که قضات ابلاغ خود را با یک واسطه از رهبر معظم انقلاب دریافت می کنند افزود: همین امر هم وظیفه ی ما را سنگین تر می کند و باید دقت بیشتری روی اخلاق ، رفتار و عملکرد خود در این دستگاه، داشته باشیم .

هاشمیان تاکید کرد : خوشبختانه همکاران ما در دستگاه قضایی ، از بیشترین سلامت اداری برخوردارند و بر حفظ این روند تلاش می کنیم.

 رئیس کل دادگستری گلستان با بیان این که مهم ترین وظیفه ی حفاظت ، مواظبت ، اصلاح و ارشاد است از روسای حوزه های قضایی استان خواست  ضمن اعتماد به کارکنان خود ، امور حفاظتی را جدی بگیرند.

رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری کل گلستان هم در مراسم آغاز به کار این ستاد گفت : مردم می توانند هر گونه خبر ، گزارش ، شکایت ، انتقاد و پیشنهاد مرتبط با دستگاه قضایی یا  سازمان های تابعه مانند اداره کل ثبت اسناد و املاک ، اداره کل بازرسی ، اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی ، سازمان قضایی نیروهای مسلح و اداره کل پزشکی قانونی  استان را به صورت تلفنی یا حضوری اطلاع دهند.
علی یزدانی افزود: سهولت دریافت پیشنهادات و شکایات مردمی و شتاب بخشی در امر شناسایی کارچاق کن‌ها  از مهم ترین اهداف  آغاز به کار این ستاد است .

وی گفت : مردم می توانند اخبار و گزارش های خود را به صورت حضوری به آدرس گرگان، خیابان شهید بهشتی ، ستاد خبری حفاظت اطلاعات دادگستری اعلام کنند  و یا با شماره های 32148340 ، 32148341 تماس بگیرند.

به گفته ی وی ، دورنگار این ستاد هم با شماره ی 32148342 آماده ی دریافت گزارش های مردمی است .

  9 اردیبهشت 1395
بخش : استان گلستان / قضاییه
کد خبر: 53283
مرجع: میزان
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز