نشست صمیمی مدیر کل بنیاد شهید گلستان با دست اندرکاران برنامه تلویزیونی افلاکیان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست صمیمی با دست اندرکاران برنامه تلویزیونی افلاکیان گفت: اشاعه فرهنگ ناب ایثار و شهادت به بازوان توان مند و تفکری بصیر نیازمند است.

مراسم تقدیر از دست اندرکاران برنامه تلویزیونی افلاکیان دوشنبه بیستم اردیبهشت ماه 95 در دفتر کار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان  برگزار شد.
علی اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای اصحاب رسانه گفت: اشاعه فرهنگ ناب ایثار و شهادت به بازوان توان مند و تفکری بصیر نیازمند است که بتواند تصویر واضحی با زیبای های درونی و بیرونی این فرهنگ را به تماشا و آن را به صورت امواج در دل ها به نمایش بگذارد.
فاضلی خاطرنشان کرد: نقش رسانه های ملی بسیار حائز اهمیت است چرا که ما در عصر رسانه زندگی میکنیم و باید برای  اشائه ترویج درست فرهنگ ایثار و شهادت با رویکرد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی عمل کنیم .
درپایان از دست اندرکارن برنامه افلاکیان که در شبکه ی استانی فعالیت می کنند با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

  22 اردیبهشت 1395
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 53467
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز