مسئول بسیج دانشجویی گلستان مطرح کرد؛
قول پیگیری تدفین شهید گمنام در دانشگاه آزاد گرگان

نخستین نشست صمیمی مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان با دانشجویان شورای مرکزی این تشکل در دانشگاه آزاد گرگان، برگزار شد.

علی اکبر عرفانی، مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان، به مناسبت بزرگداشت روز جانباز با اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گرگان، گفت‌وگو کرد.

 

عرفانی در این نشست که در قالب پرسش و پاسخ برگزار شده بود، در سه زمینه «مسئله تدفین شهدای گمنام در دانشگاه»، «دیدار با ریاست دانشگاه به جهت پیگیری مطالبات دانشجویی» و «تشکیل و سازماندهی هیات مذهبی» در این دانشگاه قول پیگیری داد.

 

عرفانی همچنین در این دیدار فرازهایی از فضائل سیدالشهدا امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و ۷۲ تن از یاران باوفای امام سوم شیعیان در صحرای کربلا را بازگو و دانشجویان را به الگوگیری از ایشان تشویق کرد.

 

مسئول بسیج دانشجویی گلستان طی سخنانی صمیمانه تعهد دادند که حامی دانشجویان بوده و تعامل خود را با آنان افزایش دهد و کلاس‌های عقیدتی و آموزشی بیشتری برای اعضای بسیج دانشجویی تدارک ببیند؛ دانشجویان نیز در این دیدار هر کدام خواسته‌هایی را مطرح کردند که فصل مشترک گفته‌های آنان، گلایه از کار کردن در فضای سخت دانشگاه آزاد بود.

 

لازم به ذکر است، در پایان این دیدار برنامه‌های انجام شده در شش ماه دوم سال ۹۴ و سه ماه اول ۹۵ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گرگان به عرفانی داده شد.

 

  23 اردیبهشت 1395
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 53497
مرجع: دانشجو
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز