مدیرعامل مخابرات استان گلستان:
مشترکان مخابرات استان گلستان ۸ میلیارد تومان بدهی دارند / توجه ویژه به حوزه آی سی تی

مدیرعامل شرکت مخابرات استان گلستان گفت: مشترکان مختلف مخابرات استان گلستان ۸ میلیارد تومان بدهی پرداخت نشده دارند.

غلامعلی شهمرادی ظهر امروز در نشستی مطبوعاتی اظهار داشت: از این میزان بدهی یک میلیارد تومان سهم دستگاه‌های اجرایی و بقیه مشترکان خانگی هستند.

وی افزود: هر خط ثابت در استان گلستان به صورت متوسط 4 هزار تومان درآمد دارد و 8 هزار تومان هزینه می‌شود و تعرفه‌ها 12 سال است که تغییر نکرده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان گلستان تصریح کرد: با اجرای طرح هم کدی نیز هر دقیقه مکالمه 3 تومان محسوب می‌شود و در یک بازه یک ساله 4 میلیارد تومان از درآمد تلفن ثابت کاسته شده است.

شهمرادی اشاره جدی به حوزه ict کرده و در این باره افزود: باید به این حوزه توجه جدی شود و در حوزه کارآفرینی و اشتغال زایی استفاده کرد.

وی با اشاره به روز جهانی ارتباطات گفت: فردا 168 پروژه با اعتبار 418 میلیارد و 958 میلیون و 342 هزار و 287 تومان افتتاح می‌شود.

به گفته شهمرادی 93 ایستگاه BTS، 13 پروژه دیتا، 2 مرکز سوئیچینگ ثابت، 11 فیبر نوری و 49 پروژه انتقال در این روز افتتاح می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در بخش نظارتی نیز تیم نظارتی قوی پیش‌بینی شده که 50 نفر در نظر گرفته شده و شکایات مشتریان به صورت مستقیم رسیدگی می کنند.

شهمرادی تاکید کرد: هم‌اکنون در استان گلستان یک میلیون و 400 هزار مشترک همراه اول و یک میلیون و 200 هزار مشترک ایرانسل داریم و ضریب نفوذ اینترنت در استان نیز 7 درصد است که با متوسط کشوری برابر است.

وی اظهار کرد: شرکت مخابرات استان گلستان 85 هزار مشترک اینترنت پرسرعت و 50 هزار مشترک از شرکت‌های دیگر دارد.

شهمرادی گفت: 606 هزار مشترک تلفن ثابت در استان گلستان مشغول به کار هستند که 135 مشترک اینترنت دارند که 22 درصد مشترکین را شامل می شود اما افق ما در سال‌های آینده 50 درصد است.

وی افزود: برای نوسازی، بهسازی و بهینه‌سازی خطوط مخابراتی 100 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان گلستان گفت: سامانه 20117 برای خرابی تلفن و سامانه 2000 برای پرداخت غیرحضوری فیش تلفن در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به خدمات روستایی شرکت مخابرات گفت: شرکت مخابرات استان گلستان در ارائه خدمات روستایی جزو استان‌های برتر کشور  شناخته شده است و در شاخص‌های IDI رتبه 22 کشور را کسب کرده‌ایم.

شهمرادی افزود: برای 4 نقطه درشهر گرگان مجوز وای فای با پهنای باند بالا گرفته شده است.

وی اظهار کرد: پروژه بهبود کیفیت خدمات دیتای مخابرات استان گلستان تعریف شده و درقالب این پروژه سرویس‌های ارائه شده  بر اساس نوع مشتری اولویت‌بندی می‌شود.

شهمرادی گفت: شرکت مخابرات استان گلستان یک هزار و 310 پرسنل رسمی، قراردادی و شرکتی دارد و در ماه نیز 3.5 میلیارد تومان حقوق پرداخت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: بهینه‌سازی، نوسازی و بهسازی شبکه در استان گلستان اجتناب‌ناپذیر است و در 2 شهر گرگان و گنبدکاووس در حال اجرا است.

  26 اردیبهشت 1395
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز