یادداشتی از اسماعیل البرزی:
سکانس بعدی سریال شهرداری بندرگز چیست؟ / گزینه های احتمالی

با وجود استعفای محسن کمالی _ شهردار بندرگز _ که پس از بیست ماه مجبور به ترک ساختمان قدیمی شهرداری شده است ، هنوز پذیرش استعفای وی از سوی اعضای شورای شهر مورد موافقت قرار نگرفته است.
میرکریمی _ عضو شورای شهر _ که از حامیان شهردار محسوب می‌شود،  در جلسه تقدیم استعفای شهردار، پس از درگیری شدید لفظی با عضو دیگر شورا استعفای خود را نوشت و جلسه را ترک کرد تا بحران به مرز انفجار برسد.
فاصل جهانشاهی هم در جلسه دیروز که قرار بود استعفای شهردار بررسی شود شرکت نکرد تا شورای شهر از وجاهت و حد نصاب قانونی برای تشکیل جلسه و تصویب تصمیمات احتمالی خارج شود.
با این حال گمان می رود در جلسه ای که به احتمال فراوان فردا  و در صورت حضور جهانشاهی تشکیل شود، بررسی استعفای شهردار و هم پیمانش در شورا در دستور کار قرار گرفته و حتی در خصوص شهردار آینده مذاکراتی صورت پذیرد.
با وجود آنکه در صورت پذیرش استعفای شهردار از مهدی کردی و حسن جمال لیوانی به عنوان گزینه های سرپرستی شهرداری یاد می شود اما بی شک این نام ها تنها برای بهره گیری در دوران گذار از شهردار فعلی به شهردار آتی کاربرد داشته و آنچه از زمزمه های در گوشی بر می آید، سید النگی، سید جعفر حسینی و فاضل جهانشاهی بیشترین اقبال را برای پذیرش سکانداری کرسی عالی مدیریت شهری بندرگز برخوردار هستند که در صورت خروج جهانشاهی از شورا، مجتبی ریاحی به عنوان عضو علی البدل در یک سال پایانی شورای چهارم وارد پارلمان شهری بندرگز خواهد شد.
باید اندکی صبر کرد تا شورای شهر در فضایی آرام و به دور از سیاست زدگی و گرو کشی، آنچه را که تامین کننده منافع شهر و شهروندان است رقم بزند.

  27 اردیبهشت 1395
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز