گنبدکاووس قهرمان نخستین لیگ برتر بدمینتون استان گلستان شد

تیم گنبدکاووس با کسب سه پیروزی متوالی درمرحله نهایی نخستین دوره لیگ برتر بدمینتون استان گلستان جام شهید بای، قهرمان این دوره از مسابقات شد و تیم های گرگان، رامیان و مینودشت به ترتیب دوم تا چهارم شدند.

مرحله نهایی نخستین دوره لیگ برتر بدمینتون گلستان روز جمعه در دو نوبت صبح و عصر با شرکت تیم های گنبدکاووس، گرگان، رامیان و مینودشت در محل خانه بدمینتون گنبدکاووس برگزار شد.
در این مرحله از مسابقات پس از تیم بدمینتون گنبدکاووس که با سه برد متوالی به مقام قهرمانی دست یافت، تیم گرگان با دو برد و یک باخت، تیم رامیان با یک برد و دو باخت و تیم مینودشت نیز با سه باخت به ترتیب مقام های دوم تا چهارم را به دست آوردند.
لازم به توضیح است، این مرحله از مسابقات درسه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد، که تیم های گنبدکاووس، گرگان، رامیان و مینودشت در مجموع این سه رده سنی به ترتیب اول تا چهارم شدند.
مرحله مقدماتی نخستین دوره لیگ برتر بدمینتون استان گلستان جام شهید بای با شرکت هشت تیم و در دو گروه چهار تیمی و از ایام دهه فجر سال 94 درشهرهای مختلف این استان آغاز شده بود که از هر گروه دو تیم به مرحله نهایی راه یافتند.
در مراسم اختتامیه این مسابقات و اهدای جام قهرمانی به تیم های برتر که عصر امروز (جمعه) درخانه بدمینتون گنبدکاووس برگزار شد، رئیس هیات بدمینتون استان گلستان، برخی مسئولان گنبدکاووس به همراه تیم های شرکت کننده و برخی خانواده ها حضور داشتند.
هم اینک 280 ورزشکار که نیمی از آنها را بانوان تشکیل می دهند دراستان گلستان بدمینتون را به صورت حرفه ای دنبال می کنند.

  8 خرداد 1395
بخش : استان گلستان / ورزشی
کد خبر: 53648
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز