فرمانده سپاه گرگان:
فرامین مقام معظم رهبری در جامعه تبیین شود

فرمانده سپاه گرگان با اشاره به متنی در یک روزنامه آمریکایی مبنی بر اینکه «در کشور ما ابرحریفی مانند آیت‎الله خامنه‎ای است» بر لزوم تبیین فرامین مقام معظم رهبری در جامعه تاکید کرد.

سید علی مهاجر امشب در همایش ستایشگران و خادمان اهل‎بیت (ع) که به مناسبت فرا رسیدن بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و ماه مبارک رمضان در گرگان برگزار شد، اظهار کرد: نویسنده در روزنامه آمریکایی بر این نکته تاکید داشته که مقام معظم رهبری نقشه راه را می‎شناسد، مردم به ایشان اعتماد آمیخته به اعتقاد دارند.

وی با تاکید بر دشمن‎شناسی و جریان‎شناسی در جامعه مداحان گفت: برخی هیئت‎ها تاکید به قمه زدن، لعن بر خلفا دارند که یک جریان فکری باید مراقبت شود.

فرمانده سپاه گرگان با اشاره به وصیت‎نامه شهدا افزود: حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، عمل به فرامین مقام معظم رهبری همواره در وصیتنامه شهدا به چشم می‎خورد داشتن روحیه انقلابی، خودباوری، اعتماد به نفس، تکریم جانبازان، تکریم روحانیت، حفظ شعائر اسلامی از مولفه‎های حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

حفظ وحدت فقط در همدلی زبانی نیست

مهاجر با تأکید بر اینکه حفظ وحدت فقط در همدلی زبانی نیست، گفت: این جلسات باعث وحدت‎آفرینی می‎شود، در زمینه وحدت شبکه‎های شیعه‎نما، سنی‎نما و شبکه‎های اجتماعی به دنبال تفرقه‎افکنی هستند که باید هوشیار باشیم.

وی با اشاره به شاخصه‎های بسیجی در بیان رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: هر کسی که دلش برای خودش و سرنوشت کشورش بسوزد و دوست دارد برای پیشرفت کشور کار کند، بسیجی است.

فرمانده سپاه گرگان افزود: اگر شما دیدید کسانی وحدت ملی را به بهانه مذهب شیعه و سنی به هم زده یا ندای تفرقه را بین شیعه و سنی سر دهد چه شیعه باشد یا سنی، مزدور دشمن است.

مهاجر با اشاره به اینکه باید راه و منش شهدا در جامعه دنبال شود از شهدای مدافع حرم به عنوان بهترین الگوی عملی یاد کرد و گفت: اولین بیانی که شهدا توصیه داشتند مراقبت از دین خدا و عمل به آرمان الهی بوده است.

 

  11 خرداد 1395
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز