رئیس پلیس راهور گرگان:
اجرای طرح ترافیک مقطعی شب‌های قدر در گرگان/ رانندگان با پلیس همکاری کنند

رئیس پلیس راهور گرگان گفت: برای شب‌های قدر تمامی نیروهای پلیس راهور به صورت فعال در خیابان‌ها حاضر هستند و در صورت نیاز محدودیت ترافیک مقطعی اعمال می‌شود.

عباس مهاجر بسطامی در گفت‌وگو با خبرنگار در گرگان اظهار کرد: به دلیل ایجاد شرایط مناسب برای مردم مومن و روزه‌دار شهرستان گرگان و بهره‌مندی از برنامه‌های ویژه شب‌های قدر، تمامی نیروهای پلیس راهور گرگان به‌صورت فعال و آماده‌باش در خیابان‌های این شهر حاضر هستند.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود بیشترین ترافیک این شب‌ها در خیابان‌های امام خمینی(ره)، خیابان شهداء و مسیرهای منتهی به مصلی نماز جمعه گرگان باشد، تاکید کرد: در مسیرهای منتهی به مکان‌های برگزاری مراسم‌های متمرکز، به هیچ عنوان اجازه توقف به صورت دوبل نخواهیم داد.

رئیس پلیس راهور گرگان خاطرنشان کرد: تلاش ما بر روان‌سازی ترافیک و ایجاد شرایطی مناسب برای تردد خودروها و پارک خودروها است و در این راستا با افراد متخلف در حوزه رانندگی برابر قانون برخورد خواهد شد.

مهاجر بسطامی تاکید کرد: هدف پلیس ایجاد فضایی آرام و ایمن برای شهروندان است و تقاضا داریم شهروندان و رانندگان با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

شهروندان در شب‌های قدر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند

وی افزود: در صورتی که پلیس تشخیص دهد، در خیابان‌هایی که مراسم‌های ویژه شب‌های قدر برگزار می‌شود ظرفیت پارک و یا تردد خودروها وجود ندارد و این امر باعث ایجاد خطر و مزاحمت برای عزاداران خواهد داشت، بلافاصله محدودیت ترافیکی و ممنوعیت تردد در مسیرهای مورد نظر اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهور گرگان تصریح کرد: توصیه می‌شود شهروندان برای رسیدن به مقصد مورد نظر در این شب‌ها از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

مهاجر بسطامی بیان کرد: با توجه به افزایش تردد عابران پیاده در این ایام، راکبان موتورسیکلت در صورت استفاده از این وسیله نقلیه نهایت دقت و احتیاط را مدنظر داشته باشند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

وی در پایان ابراز کرد: از خانواده‌ها تقاضا داریم مراقب کودکان خود باشند زیرا ممکن است لحظه‌ای غفلت، حادثه رانندگی تلخی را بوجود آورد.

 

  4 تیر 1395
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز