برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در ۳۹ نقطه از استان گلستان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: راهپیمائی روز جهانی قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در ۳۹ نقطه از استان گلستان با حضور پرشور مردمی برگزار می‌شود.

محمد رضا احمدی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های راهپیمایی روز جهانی قدس در استان اظهار داشت: این مراسم با شکوه که هر ساله در  آخرین جمعه ماه رمضان به فرمان تاریخی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) برگزار می‌شود امسال هم باشکوه‌تر از هر سال در 39 شهر و روستای استان گلستان برپا می‌شود.

وی افزود: در گرگان مرکز استان گلستان این مراسم ساعت 10:30 صبح از میدان شهرداری به سمت چهار راه میدان و مصلی برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد: این راهپیمائی در گنبدکاووس ساعت 11 صبح از مسجد قائمیه خیابان مطهری به سمت مصلی جمعه، آزادشهر ساعت 11:30 از سپاه تا مصلی جمعه، در بندرگز ساعت 12 از پمپ بنزین به سمت مسجد جامع، کردکوی ساعت 11 خیابان ولیعصر به سمت مصلی جمعه و علی‌آبادکتول ساعت 11 از مسجد محمدیه به سمت مصلی امام رضا برگزار می‌شود.

احمدی افزود: راهپیمائی روز جهانی قدس در رامیان ساعت 12 از مسجد جعفری به سمت مسجد جامع، در کلاله ساعت 11 از مسجد جامع به سمت میدان امام خمینی، آق قلا ساعت 11 از میدان وحدت تا میدان قدس، گمیشان ساعت 11 از میدان امام خمینی(ره) به سمت میدان معلم، بندرترکمن ساعت 11 ازمیدان مختومقلی تا چهار راه شهید کاسب، مینودشت از ساعت 11:30دقیقه از میدان امام خمینی به سمت مصلی، در گالیکش ساعت 11از گلزار شهدا به سمت مسجد جامع و مراوه‌تپه پس از نماز از مصلی تا میدان مرکزی برگزار می‌شود.

وی روز جهانی قدس را  روز نمایش وحدت و اتحاد و انسجام "امت بزرگ رسول الله" (ص)  و روز بزرگ "مرگ رژیم اشغالگر قدس" دانست و اظهار کرد: شرکت در راهپیمایی روز قدس وظیفه اسلامی و انسانی هر فرد بوده و همه آحاد جامعه ایران اسلامی باید با حضور در این راهپیمایی، اقتدار نظام اسلامی را در حمایت از مظلومان جهان نشان دهند.

  10 تیر 1395
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز