اظهارات فرمانده انتظامی آق قلا در خصوص حادثه خونین

فرمانده انتظامی آق قلا با اشاره به قتل دو نفر از اعضای یک خانواده در این شهرستان ،گفت: در این حادثه مادر و دختری به دست پدر خانواده به قتل رسیده اند.

روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار کرد: ساعت 8.30 روز گذشته، یکی از شهروندان آق قلا در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان، گزارش وقوع یک فقره قتل در منزل همسایه خود را بود.
وی افزود: ماموران پلیس شهرستان با حضور در این محل با پیکر بی جان و غرق به خون مادر و دختری به ترتیب با سن 51 و 28 سال مواجه شدند.
سرهنگ امیریان با اشاره به دستگیری پدر خانواده، افزود: بنا به اظهارات متهم، این خانواده دارای دو فرزند معلول بوده و مقتولان برای حل مشکلات خود به رمال و فال گیر متوسل می شدند و این مساله زمینه ساز ، قتل شده است.
وی گفت: قاتل مدعی است که به رمال گری، فال گیری و طالع بینی اعتقادی نداشته و بعد از متوجه شدن از عمل همسر و فرزند خود، بعد از درگیری لفظی با آنها ، کنترل خود را از دست داده و اقدام به کشتن اعضای خانواده خود می کند.
فرمانده انتظامی آق قلا افزود: اکنون متهم با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شهرستان شده است.

  7 مرداد 1395
بخش : استان گلستان / حوادث
کد خبر: 54109
مرجع: اتاق خبر
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز