مهسا مجللی مربی تیم ملی قایقرانی بانوان: آرزو دارم عادل با کسب مدال المپیک افتخاراتش را کامل کند

مربی گلستانی تیم ملی قایقرانی بانوان جمهوری اسلامی گفت: در حال حاضر و بنا به دعوت فدراسیون قایقرانی به عنوان مربی تیم ملی در کنار خانم سونیا نوری زاد _ سرمربی تیم _ انجام وظیفه می کنم.

مهسا مجللی با بیان اینکه اردوی آمادگی تیم ملی برای حضور در مسابقات کاپ آسیایی ازبکستان آغاز شده است افزود: مدت اردوها به صورت ماهانه تمدید می شود که دوره فعلی از نهم مرداد آغاز شده و تا بیست و نهم ماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی که خواهر عادل مجللی قایقران راه یافته به المپیک ریو است اظهار داشت: در خصوص عادل باید عرض کنم که برادری مهربان و خوش قلب و یک ورزشکار پرتلاش و توانمند که همیشه برای رسیدن به هدفهایش با توکل به خدا سخت تلاش می کند و با وجود تمام سختی ها و برخی کم مهری ها همچنان دست از تلاش و سربلند کردن نام ایران عزیز برنمی دارد و آرزویم این است که افتخاراتش را با کسب مدال المپیک کامل کند.

مجللی خاطر نشان کرد: از پدر و مادر عزیزم که همیشه حامی ما بودند و برای موفقیت ما از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند تشکر میکنم و همیشه دست بوس ایشان هستم.
همچنین از آقای دکتر حسینی رییس هیت قایقرانی استان گلستان و آقای علی اصولی رییس هیئت قاقرانی شهرستان بندرترکمن و همه زحمتکشان فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی تشکر می کنم.

مهسا مجللی دارای سوابقی نظیر چندین مدال استانی و کشوری در رشته کایاک، مدرک مربیگری بین المللی قایقرانی، فعالیت در تیم ملی از سال ۹۱ تا ۹۳ به عنوان مربی و سرپرست و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت مالی است.

 

  21 مرداد 1395
بخش : استان گلستان / بانوان
کد خبر: 54291
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز