مدیرکل زندان‌های گلستان:
۱۶ زندانی جرائم غیرعمد در استان گلستان آزاد شدند

مدیرکل زندان‌های گلستان گفت: ۱۶ زندانی جرائم غیر عمد استان امروز با کمک ستاد دیه و خیران آزاد شدند.

محمود امینی ظهر امروز در حاشیه آزادی زندانیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت دهه کرامت با دستور مقام قضایی استان، 16 زندانی جرائم غیر عمد که 6 نفر از زندان  گرگان و 10 نفر در گنبدکاووس با کمک ستاد دیه و یکی از خیران فعال در این بخش آزاد شدند.

وی افزود: برای آزاد این زندانیان بیش از 58 میلیون تومان دیه پرداخت شد و مبلغی هم از شاکیان بخشش گرفته شده است.

مدیرکل زندان‌های استان گلستان تصریح کرد: در 5 ماه گذشته 86 نفر با تسهیلات بلاعوض 3 میلیارد تومانی ستاد دیه استان گلستان و کشور آزاد شدند که بدهی آنها بیش از 6 میلیارد تومان بوده است.

وی تاکید کرد: در همین زمینه همچنین 3 میلیارد و 200 میلیون تومان از شکات بخشش گرفته شده است.

مدیرکل زندان‌های استان گلستان گفت: در 5 ماه نخست سال 1395 تعداد 71 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد با کمک ستاد دیه و خیرین از زندان‌های استان آزاد شده اند.

وی افزود: تلاش می‌شود، با جذب کمک‌های مردمی و دعوت از خیران و برگزاری جشن گلریزان تعداد بیشتری از مددجویان جرائم غیرعمد از زندان آزاد و به کانون خانواده‌های خود بازگردند.

امینی همچنین از کاهش ورود زندانیان به زندان‌های استان گلستان خبر داد و افزود: در این مدت هم 22 درصد در ورود به زندان‌های گلستان کاهش ورودی داشته‌ایم.

وی همچنین از رتبه خوب گلستان در این مدت از کاهش ورودی زندانیان و افزایش خروج زندانیان خبر داد و تصریح کرد :در این مدت افزایش 15 تا 17 درصد ورودی زندانیان جرایم غیرعمد به زندان‌های گلستان را داشتیم.

  24 مرداد 1395
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز