اداره بهزیستی علی آبادکتول همچنان بدون رییس!!

اداره بهزیستی علی آبادکتول بدون رییس به سر می رود.

 

به گزارش صیدنیوز به نقل از کمالان نیوز، بعداز بازنشست شدن خانم ابراهیمی رییس سابق این اداره در ابتدای سال ۹۵ انتظار می رفت بدلیل جایگاه مهم این اداره در بین مردم خانم رحمانی مدیر کل بهزیستی استان گلستان جایگزین وی را هر چه سریعتر انتصاب می کرد.

این بی سامان تا آنجا پیش رفته که مددجویان این شهرستان با مراجعه به این اداره با عدم پاسخگویی مناسب به علت نداشتن مقام مسول مواجه می شوند،مشاهده شده است.

اداره بهزیستی ،محل و خواستگاه ساماندهی معلولین و محرومین است و یکی از متولیان نظام سلامت اجتماعی می باشد اما متاسفانه در شهرستان علی آبادکتول بدون داشتن مقام مسول ،اداره می شود.

چرا که شهرستان علی آبادکتول از نظر وسعت و جمعیت سومین شهرستان در استان گلستان بشمار می رود و بالغ بر شش هزار مددجو تحت پوشش بهزیستی در این شهرستان حضور دارد.

اما متاسفانه اداره کل بهزیستی گلستان تا به این لحظه مغایر با خواسته ها وشعار های دولت تدبیر وامید قدم برداشته است.

بی شک مدیری که در زمان دولت قبل منصوب می شود با همان اندیش های دولت قبل به کار خود ادامه می دهد که امروزه شاهد بی سامانی محسوسی در بهزیستی علی آبادکتول شاهد هستیم.

اما سوال اینجا است که مدیرکل بهزیستی استان گلستان بر چه مبنایی رییس اداره این شهرستان را منصوب نمی کند؟

و سوال دوم اینکه آیا خانم رحمانی با این همه مددجو مراجعه کننده در علی آبادکتول به چه دلیل بر عدم داشتن مقام مسول جهت پیگیری مشکلات معیشتی مددجویان پافشاری دارد؟

و سوال آخر اینکه خانم رحمانی باید پاسخگو باشند که یکی از شعارهای دولت تدبیر وامید پاسخگویی شفاف به مردم است آیا این سهل انگاری هایی که اداره کل بهزیستی گلستان با وجود این مدیر کل انجام می شود با شعارهای دولت تدبیر وامید سازگار است یانه؟

لازم به ذکر است که در چند وقت اخیر انتقادهای شدیدی به عملکرد مدیرکل بهزیستی از طرف اعضای ستاددکترروحانی و حامیان دولت در سطح استان وارد شده است و تقاضاهایی به استاندار گلستان مبنی بر تغییر این مدیر کل انجام شده بود که این موضوع در استانداری گلستان و مجمع نمایندگان استان در حال پیگیری می باشد.

در پایان این رسانه بعنوان صدای مردم شهرستان علی آبادکتول و بخش کمالان انتظار دارد که مسولین ذی ربط اعم از استاندار گلستان ،نماینده محترم مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در مجلس شورای اسلامی وفرماندار علی آبادکتول نسبت به این بی ثابتی در اداره بهزیستی علی آبادکتول توجه بیشتری داشته باشند.

  27 مرداد 1395
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز