عاملان جنایت اجساد کشف شده در کردکوی دستگیر شدند

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی گلستان عاملان جنایت اجساد کشف شده در جنگل‌های شهرستان کردکوی شناسایی و دستگیر شدند.

هفته نخست تیرماه سال جاری پلیس گلستان جسد یک زن 30 ساله و مرد 25 ساله را در جنگل‌های محور درازنو شهرستان کردکوی کشف کرد.

وضعیت این اجساد آنقدر نامناسب و متلاشی بود که پلیس برای شناسایی این اجساد دچار مشکل شد و تا مدت‌ها حتی هیچ سرنخی برای پلیس وجود نداشت که ممکن است این اجساد متعلق به کدام نقطه از استان‌های کشور باشد.

با توجه به وضعیت و محل کشف اجساد، احتمال وقوع جنایت برای مردم و پلس متصور بود و این خبر آنقدر در میان مردم موجی از نگرانی ایجاد کرد که باعث شد بسیاری از مردم در شبکه‌های اجتماعی نیز واکنش‌های مختلفی را از خود نشان دهند.

پیگیری خبرنگار در گرگان در خصوص وضعیت این پرونده جنایی ادامه داشت تا آنکه دقایقی پیش رئیس پلیس آگاهی گلستان در گفت‌وگویی اختصاصی، خبر دستگیری عاملان این جنایت را تائید کرد.

مجتبی مروتی با بیان اینکه عاملان اصلی این جنایت توسط پلیس دستگیر شدند گفت: اطلاعات دقیق‌تر در خصوص این پرونده توسط فرمانده انتظامی استان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است، نخستین جسد کشف شده در جنگل درازنو شهرستان کردکوی مربوط به زن 30 ساله بوده که بعد از جست‌وجوی ماموران برای کشف سرنخ و مدارک و مستندات مختلف اطراف محل کشف جسد، موفق شدند جسد دوم که مربوط به مرد 25 ساله بوده را کشف کنند.

  28 مرداد 1395
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز