استاندار گلستان در گفتگو با شبکه خبر؛
یک میلیارد تومان به زیرساخت های استان گلستان خسارت وارد شده است

استاندار گلستان در گفتگوی زنده با شبکه سراسری خبر اظهار کرد: ارزیابی ها نشان می دهد که قریب به یک میلیارد تومان خسارت به زیرساخت های استان وارد شده است.

دکتر حسن صادقلو با اشاره به آمادگی های استان در مقابله با بحران، تصریح کرد:خوشبختانه با توجه به هشدارهای مدیریت بحران پیش از حادثه آمادگی لازم جهت برخورد با حوادث وجود داشت و مشکلات زیر ساختی نداریم و مشکلات آب و برق تقریباً مرتفع شده است و تنها مشکلات مخابراتی در برخی نقاط وجود دارد.

وی افزود: وضعیت آب شرب 3 روستا در گلستان با مشکل روبرو شده و قریب به 300 میلیون تومان به آنها خسارت وارد شده است و که با توجه به تخصیص بودجه بزودی مرتفع می شود.

وی در پاسخ به این سوال که مشکلات مخابراتی کی رفع می شود، گفت: بر اساس اعلام شرکت مخابرات این مسئله نیز ظرف 2-3 ساعت آینده رفع می شود.

استاندار گلستان از همکاری با استان همجار سخن گفت وخاطر نشان کرد:10 اکیپ برق برای کمک به تاسیسات برق استان مازندران راهی این استان شده اند.

دکتر صادقلو یادآور شد: قریب به 200 منزل مسکونی در شهرگرگان دچار آب گرفتگی شده اند که خوشبختانه کل منازل شهر بیمه است و پس از برآورد خسارت وارده جبران خواهد شد.

 وی از 4 جان باخته این حادثه یاد کرد و افزود: یک نفر بر اثر صاعقه و 3 نفر بر اثر سیل جان خود را از دست دادند که فرمانداران، معاون عمرانی استاندار و مدیر کل مدیریت بحران استان برای دلجویی به سراغ خانواده های آنان رفتند.

  13 شهریور 1395
بخش : استان گلستان / حوادث
کد خبر: 54603
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز