علی پورقاز با رای قاطع از جبار ایری عبور کرد

در انتخابات هیئت رئیسه سال آخر چهارمین دوره شورای شهر بندرترکمن که در تالار شورای شهر برگزار شد، علی پورقاز جوانترین نماینده مردم در پارلمان شهری ، توانست با رای قاطع، از نام و آوازه جبار ایری عبور کند و با اخذ ۵ رای از ۷ رای بر کرسی ریاست تکیه بزند.
پورقاز که بسیار مورد توجه و علاقه قشر جوان و ورزشکار شهر ساحلی و کهن حاشیه خلیج گرگان است رضایت نسبی شهروندان را نیز در دوران حضور خود در شورا در چنته دارد که امید آن می رود چرخ های توسعه شهری بندرترکمن با بهره گیری از انرژی و انگیزه مضاعف وی و شهردار جوان ، کاردان و جسور بندرترکمن سرعت بیشتری به خود بگیرد.
رئیس شورای شهر بندرترکمن در مصاحبه با خبرنگار صید نیوز گفت: از اعتماد سایر اعضای شورای شهر سپاسگزارم و تلاش می کنیم با همدلی و تعامل با همه اعضاء اثرات مثبتی در روند توسعه شهر داشته باشیم.
علی پورقاز افزود: بر آن هستیم تا با تصمیمات منطقی ، تعامل سازنده و رفع موانع احتمالی، خللی در فعالیت های چشمگیر و برنامه های توسعه محور شهردار ایجاد نکنیم.
پورقاز از پروژه هایی نظیر مجتمع تجاری ، بازارچه ساحلی و بازار ماهی فروشان به عنوان طرح های راکد شهر بندرترکمن یاد کرد و اظهار داشت: در اولین فرصت نسبت به رفع موانع تحقق این طرح ها اقدام خواهیم کرد تا شهر قدیمی و نامدار ترکمن صحرا به جایگاهی واقعی خود نزدیک شود.
هم چنین در انتخابات هیئت رئیسه سال آخر چهارمین دوره شورای بندرترکمن، اراز گلدی رجب پور با کسب ۵ رای از ۷ رای نائب رئیس شد و یار علی نیز با همین تعداد آرا به عنوان منشی شورا برگزیده شد./ اسماعیل البرزی

  17 شهریور 1395
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز