مدیرکل زندان‌های استان گلستان معرفی شد

طی حکمی از سوی رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور علیرضا رضوانی به عنوان مدیرکل زندان های استان گلستان معرفی شد.

به نقل از روابط عمومی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی، طی حکمی از سوی رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور علیرضا رضوانی به عنوان مدیرکل زندان های استان گلستان معرفی شد. با توجه به بازنشستگی محمود امینی، اصغرجهانگیر طی حکمی علیرضارضوانی به عنوان مدیرکل زندان های استان گلستان منصوب نمود

در حکم انتصاب مدیرکل زندان های استان گلستان بر اهمیت توجه به اصلاح و تربیت زندانیان، فراهم نمودن بستر لازم برای بازگشت زندانیان به زندگی شرافتمندانه و مراقبت های بعد از خروج به عنوان وظایف اساسی زندانبانی اشاره شده است.

همچنین در این حکم بر همکاری و تعامل با مراجع قضایی در راستای سیاست های ابلاغی رئیس قوه قضاییه مبتنی بر رهنمودهای مقام معظم رهبری«مدظله العالی» تاکید شده است.

قرار است روز دوشنبه طی مراسمی با حضور رئیس سازمان زندان ها و مقامات قضایی و اجرایی استان، مدیرکل زندان های استان گلستان معرفی و از خدمات محمود امینی تجلیل به عمل آید.

  9 آبان 1395
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 55269
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز