مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خبر داد:
امدادرسانی هلال احمر به 575 حادثه دیده در روزهای سرد گلستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از امدادرسانی هلال احمر به 575 مسافر حادثه دیده در روزهای سرد حاکم بر وضعیت جوی این استان خبر داد.

به گزارش صیدنیوز به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان ؛ دکتر حسین احمدی در خصوص آخرین اقدامات انجام شده در روزهایی که سرمای هوای شدید بر استان گلستان حاکم بوده است، اظهار کرد: از تاریخ 28 آبان ماه سال جاری تا صبح امروز 39 مورد عملیات امداد و نجات توسط امدادگران جمعیت هلال احمر استان اجرایی شده است.

وی ادامه داد: در این روزها 11 مورد عملیات در برف و کولاک بخصوص در محورهای کوهستانی استان توسط امدادگران اجرایی شده که به 157 دستگاه خودرو امدادرسانی شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان خاطرنشان کرد: 575 تن از مسافران و شهروندان در این مدت از خدمات جمعیت هلال احمر استان استفاده کردند و امدادراسنی به این افراد انجام شده است.

دکتر احمدی تاکید کرد: در راستای اجرای ماموریت‌های انجام شده توسط امدادگران، 41 نفر از خدمات درمانی امدادگران استفاده کردند که 22 نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

بکارگیری 140 امدادگر و پرسنل جمعیت هلال احمر گلستان برای امدادرسانی

وی به اسکان مسافران در مناطق امن اشاره کرد و گفت: سه نفر در این روزها به دلیل برودت هوا و در راه ماندگی، توسط امدادگران به مناطق امن منتقل شدند.

دکتر احمدی از بکارگیری 56 تیم امداد و نجات در این مدت خبر داد و افزود: 140 امدادگر با بکارگیری 52 دستگاه خودرو در این روزها به عملیات امداد و نجات مسافران و شهروندان در نقاط مختلف استان بخصوص محورهای کوهستانی پرداختند که در صورت نیاز این میزان افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان تصریح کرد: برای مسافران در راه مانده و حادثه‌‌دیدگان در این روزها، 27 قوطی کنسرو، 13 تخته پتو، 12 تخته موکت، چهار توپ البسه، هفت شعله والور، چهار پودر لباسشویی، چهار بسته چای و 12 کیلو روغن توزیع شده است.

دکتراحمدی در پایان ابراز کرد: سامانه 112 جمعیت هلال‌احمر استان گلستان پل ارتباطی امدادخواهان با جمعیت هلال‌احمر استان است و شهروندان در هر نقطه‌ای که دچار حادثه شدند می‌توانند از طریق سامانه تلفنی 112، امدادگران هلال‌احمر را در کنار خود داشته باشند.

 

امدادرسانی هلال احمر به 575 حادثه دیده در روزهای سرد گلستان

 

امدادرسانی هلال احمر به 575 حادثه دیده در روزهای سرد گلستان

 

امدادرسانی هلال احمر به 575 حادثه دیده در روزهای سرد گلستان

 

امدادرسانی هلال احمر به 575 حادثه دیده در روزهای سرد گلستان

 

  6 آذر 1395
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز