بیانیه دانش آموزی : فرزندان شهدا شرمنده ایم که تاوان زندگی راحت ما را شما داده اید

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و درود به پیشگاه حضرت ولی عصر آقا امام زمان  (عج) و نائب بر حقش مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای  (مد ظله العالی ) و با سلام و درود به پیشگاه عالی و مقدس شهدای اسلام و قرآن و شهدای گرانقدر مدافعان حرم.
"زنده نگهداشتن خون شهید از خود شهادت کمتر نیست "
امروزه توهین در جامعه  بحث جدیدی نیست که همه را متعجب سازد بلکه یک امر رایج در جامعه شده است.
نمونه ی آن را می‌توان در همین مورد توهین به شهدای مدافع حرم و...را در تریبون آزاد ها اشاره کرد.
دانشجویان و جوانان  انقلاب اسلامی بدانند که یکی دیگر از اهداف دشمن و استکبار جهانی تخریب چهره های مهم کشور و توهین به شهدا است. آگاه باشند که این امر نه تنها امروز بلکه در طول تاریخ زیاد به چشم خورده است.مگر غیر از این است که مردمان زمان جاهلیت بر چهره یک مبارک پیامبر توهین وار سنگ و سنگریزه می ریختند؟؟؟
جوانان آگاه باشند که آنان فقط قربانیان این ماجرا هستند و دشمن با استفاده از آنها به خواسته های خود می رسند .
در شگفتم که یک جوان ایرانی چگونه می تواند تاریخ این مرز و بوم را به دست فراموشی بسپارد و تمام مقدسات و آرمان های انقلاب را زیر پا بگذارد و خیلی راحت در جمع های مختلف از جمله تریبون آزاد ها لب به توهین بگشاید آن هم توهین به انسان ها ی شریفی که رفتند واز تمامی تمایلات دنیا دست برداشتند و چشم خود را بر روی خانواده و فرزندان خود بستند تا امروزه جوانان بدون مشکلات و در امنیت به مدرسه و دانشگاه بروند اما افسوس که این جوانان و دانشجویان در بحث های خود آنان را هدف قرار می دهند و شروع به توهین می کنند. جوانانی که لیاقت این همه فداکاری و آسایش را ندارند .
مسولین استانی بدانند و آگاه باشند که این رفتارهای نا ب هنجار امری خوشایند نیست و هدفی جزبه  فساد و هرج و مرج کشاندن جامعه ندارد لذا آنان موظف اند در مقابل این امر واکنش نشان دهند نه اینکه بعد از شنیدن این اخبار شاهد هیچ گونه واکنشی از جانب مسولین نباشیم. توهین کنندگان هرگز متوجه یک حق حقیقی نشده اند زیرا همیشه این حق را انکار کردند که شهدا حقیقت همیشه زنده ی جامعه ی اسلامی هستند.
بنا به فرمایش امیر المومنین علی  (ع)که در نهج‌البلاغه می فرماید :من صارع الحق صرعه؛ هرکس با حق در افتاد نابود شد.
این حدیث نشانه ی نابودی دشمن و کسانی که حق را نپذیرفتند است.
و آنان هرگز نمیدانند که با این توهین و رفتار نابخردانه خود قلب پاسبان  خدا بر روی زمین را به لرزه می اندازد .
فرزندان شهدا شرمنده ایم که تاوان زندگی راحت ما را شما داده اید و آن بی پدری شما بود.
اما یک سوال توهین کنندگان چگونه می توانند پاسخگو ی گریه ی یک نوزاد که هرگز احساس پدر داشتن را نچشیدند و کودکانی که آرزوی گرفتن دست پدر را دارند بدهند. امروز ما جوانان بسیجی و انقلابی استان گلستان سوگند یاد می کنیم که تا پای جان از آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهیم کرد و در مقابل هر گونه هرج و مرج و توهین خواهیم ایستاد.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
فاطمه فغانی

  18 آذر 1395
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 1
  • حمید | 18/09/1395 - 00:43

    چقدر خوب، ممنون از این خبر عالی و خوب.
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز