توصیه ای به مدیر پایگاه عدالتخواهان گلستان : آقای جانباز ! عشق به رهبری در دل های همگان خانه کرده است و این عشق مصادره شدنی نیست

در مطلب موهوم و سفارشی منتشره از پایگاه عدالتخواهان گلستان که ناشی از عقده گشایی و تحجر در عصر ارتباطات و بیگانه با ابتدایی ترین مولفه های اخلاق اسلامی بوده است با تنگ نظری و بی شرمی زاید الوصفی نماینده مقام معظم رهبری در گلستان و فرزند ایشان مورد جسارت و توهین قرار گرفته و در تعبیری سخیفانه ایشان را به یزید و معاویه تعبیر نموده اند .
نگارنده این سطور با جنگ سرد پیدا و پنهان صاحبان قدرت منتسب به چپ و راست در استان کاری ندارد و روی سخنش با جانبازی است که مواضع شخصی خود و نه مردم را با بهره گیری از ابزاری به نام رسانه خوراکی برای تشویش اذهان عمومی و ایجاد شکاف در وحدت مثال زدنی شهروندان گلستانی که بی شک حاصل تدبیر، تلاش، درایت و از خود گذشتگی نماینده امام و رهبری است کرده است.
آقای خادملو ، در دیدار اخیر مسئولان ستاد اجلاسیه ۴ هزار شهید سرافراز استان گلستان با مقام معظم رهبری و به اذعان حاضرین، رهبر معظم انقلاب بارها از حضرت آیت الله نوری مفیدی به عنوان " دوست " یاد کرده اند و ایشان را مورد محبت و احترام قرار داده است.
 آیا رهبری که درایت و تدبیرش دنیا را به شگفتی وا داشته و استکبار را با مواضع قاطع و بی مسامحه اش به تعظیم وادار ساخته است در تشخیص دوست و دشمن به کج راهه رفته است و از شناخت نماینده امام و خود در گلستان عاجز مانده است که اینگونه " دوست " و امین رهبری را به معاویه تعبیر  کرده اید؟
آیا نمی توان اینگونه پنداشت که جنابعالی و همفکرانتان پیرو شعار متکبرانه و معروف جرج دبلیو بوش رئیس جمهور پیشین آمریکا هستید که معتقد بود : هر کس دوست ما نیست پس دشمن ماست.
آقای خادملو ! در مرقومه تان نام ده نفر از زحمتکشان بی ادعای نظام را در سطور آمیخته با عقده تان قلمی کرده اید و به تعبیر خودتان از بیان نام عده ای دیگر نیز صرف نظر کرده اید . آیا با خود تفکر نکرده اید که اگر تنها حساب و کتاب با انگشتان دو دست برایتان میسر بود به روشنی درک می کردید که عدد ۱ بزرگتر از ۱۰ و یا بیشتر نیست و فرزند نماینده ولی فقیه به تنهایی نمی تواند جایگزین همه جا مانده ها از توفیق زیارت آقای مظلوم شود هر چند این توفیق لیاقت می خواهد و سبقت گرفتن از دیگران مصداق عینی " فاستبقو الخیرات " ی است که نمونه این توصیه های دینی را بارها و بارها از زبانتان شنیده ایم و امروز در خلوص جناب و جنابانتان به جاری نمودن این عبارات بر زبان شک کرده ایم .
از سوی دیگر بد خیال شده اید و عشق ولی نعمتان به ولی را طمع ورزی برای تصاحب کرسی می دانید. آیا گمان نمی برید که عشق رهبری در دل همگان خانه کرده است و نمی توانید این عشق را هم به مثابه انقلابی گری به نفع خود مصادره کنید ؟
آیا در رفتارتان تدبّر نمی کنید که میزان، حق است و با ترازوی افراد نمی توان کسی را سنجید ؟
آقای جانباز ! در فلسفه جسم رنجورت که زخم سال های آتش و خون را به یادگار میزبانی می کند تفکر کن و به حرمت هم قطارانت شهیدت که رفته اند تا انقلاب و نظام  در امنیت و آرامش بماند تامل کن و زبان در کام گیر و به بهانه خدمت به نظام و سر سپردگی به رهبری،  دوست رهبر و منتسبانش را به آل سفیان پیوند نزن که اگر ذره ای به حساب سر انگشتی در آخرت معتقد باشیم دیر یا زود نوبت به رسیدگی حساب من و شما نیز خواهد رسید .
برادر کوچک شما - اسماعیل البرزی

  19 آذر 1395
بخش : استان گلستان / یادداشت
کد خبر: 55809
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز