جسارت ستودنی مدیر کل ورزش و جوانان گلستان برای درنوردیدن مرزهای ملی

همین چند روز قبل بود که خبر باز پس گیری مدیریت مجموعه های سوارکاری استان پس از ۲۰ سال موج عظیمی از رضایت جامعه ورزش گلستان را از عملکرد مدیر کل پر تلاش ورزش و جوانان استان به راه انداخت.
امروز هم از آن سوی مرزها خبر می رسد که تفاهم نامه ای میان مدیران ورزش استان گلستان و استان منگستائوی کشور قزاقستان به امضا رسید که بر اساس آن ، همکاری در زمینه توسعه ورزش قهرمانی و همگانی و همچنین استفاده از متخصصین علوم پزشکی و ورزشی دو استان از کشورهای ایران و قزاقستان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

علاوه بر آن زمینه حضور تیم های ورزشی در رده نوجوانان و جوانان و مربیان مطرح دو استان در رشته های مستعد به استانهای مقابل در دو کشور تسهیل خواهد شد که در یک جمله می توان به انتقال تجربیات مدیریتی، علمی و ورزشی در آینده امیدوار بود.

اگر چه این تفاهم نامه ساعات آغازین انعقاد خود را تجربه می کند و تا رسیدن به مرحله عمل نیازمند صبر و تحمل است اما درنوردیدن مرزهای ملی مدیریت ورزشی از سوی مدیر کل جوان ورزش گلستان حکایت از روزهای خوش در آینده را دارد که با پشتیبانی و اعتماد به مدیران جوان به آسانی در دسترس خواهد بود .

امید آن می رود که سیر صعودی اخبار مسرت بخش در ورزش گلستان همچنان تداوم یابد.
اسماعیل البرزی

  19 آذر 1395
بخش : استان گلستان / ورزشی
کد خبر: 55820
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز