امضا تفاهم‌ نامه همكاري شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران با "دانشگاه پيام نور گلستان"

دانشگاه پیام نور گلستان و شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران  تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
به گزارش صیدنیوز، تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه پیام نور استان گلستان و شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران  ، با حضور دکتر قربان شهریاری، رئیس دانشگاه پیام نور استان و دکتر علیرضا فروغ نیا، مدیرپژوهش، توسعه و فناوری شرکت ملی نفت منطقه گلستان در محل دفتر ریاست دانشگاه به امضای طرفین رسید.
شهریاری، رئیس دانشگاه پیام نور گلستان  دراین  مراسم  گفت: دانشگاه پیام نور درراستای توسعه زمینه همکاری های مشترک وهمه جانبه علمی، پژوهشی و فناوری  و با هدف دسترسی و بکارگیری دانش فنی و فناوری روزآمد در اجرای طرح های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه ای، کاربردی، مشاوره ای و آموزشی در موضوعات مرتبط با نیازهای شرکت ملی پخش فراورده های نفتی به منظور دستیابی به دانش مربوطه و فناوریهای مورد نیاز آن، اقدام به امضای تفاهم نامه همکاری با این شرکت نموده است.
وی به تعهدات این دانشگاه در امضای تفاهم نامه اشاره کرد و گفت: دانشگاه  پیام نور گلستان امکانات پژوهشی، آزمایشگاهی، کارگاهی، کتابخانه و اطلاع رسانی مورد نیاز شرکت را مطابق ضوابط تامین کند و اجرای طرح های توسعه فناوری و انجام پروژه های تحقیقاتی مورد نیاز شرکت را در اولویت قراردهد.
معرفی اعضای هیئت علمی جهت انجام مشاوره های علمی درصورت درخواست شرکت، ترغیب و تشویق دانشجویان تحصیلات تکمیلی  به منظور اخذ پایان نامه هایی متناسب با نیازهای شرکت  و در اختیار قرار دادن نسخه ای از کتب و نشریات متناسب با نیاز و درخواست شرکت  از دیگر تعهدات دانشگاه پیام نور است که رئیس این دانشگاه به آن اشاره کرد.

دکتر فروغ نیا ، نماینده شرکت ملی پخش فراورده های نفتی  نیز با تاکید بر اینکه  یکی از دانشگاه هایی که می تواند زمینه ساز حرکت به سمت بکارگیری دانش فنی و فناوری روزآمد باشد دانشگاه پیام نور است  گفت: انجام طرح های تحقیقاتی و توسعه فناوری های مورد نیاز شرکت، برگزاری نشست های علمی مشترک، انتقال تجربیات و نیازهای شرکت به دانشگاه و بالعکس و تبادل افکارو اطلاعات از موضوعات این تفاهم نامه می باشد.
وی با اشاره به کسب رتبه برتر پژوهش در حوزه نفت و انرژی کشور در 4 سال متوالی توسط  شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه گلستان تصریح کرد: حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با موضوعات مرتبط با فعالیتهای شرکت، ترجمه، تالیف و چاپ مقالات و کتب  و انتشار نشریات مورد نیاز شرکت از دیگر موضوعات این تفاهم نامه می باشد.
گفتنی است، این تفاهم نامه برای مدت زمان سه سال به امضا رسید که با توافق طرفین نیز قابل تمدید است.

  20 آذر 1395
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز