پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان به مناسبت هفته وحدت

 نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان در پیامی مشترک هفته اتحاد و برادری، «هفته وحدت» و میلاد با سعادت پیامبر خاتم، حضرت محمد(ص) را به عموم مردم گلستان تبریک گفتند.

متن کامل پیام آیت ا... نورمفیدی و دکتر صادقلو به شرح زیر است؛

بسم ا... الرحمن الرحیم

اسلام دین حقانیت، اخلاق و برادری است و پیامبر گرامی اسلام در طول رسالت نورانی شان، منادی وحدت، برابری و اتحاد بودند.

هفته وحدت در جمهوری اسلامی ایران با هدف همگرایی و اتحاد تمامی مسلمین پایه گذاری شد، تا هر کسی با هر عقیده ای و با هر گرایشی از مبانی اسلامی مورد احترام باشد و مسلمانان با اتصال به ریسمان وحدت در مسیر رشد و تعالی گام بردارند.

امروز با توجه به تلاش دشمنان برای ایجاد تفرقه و واگرایی مسلمانان که پیامد آن جنگ های متعدد در سرزمین های اسلامی و شهادت مسلمانان است، بیش از هر زمان دیگری ضرورت اتحاد و وحدت در لوای اندیشه های انسان ساز اسلامی، احساس می شود.

استان گلستان به عنوان رنگین کمان اقوام و مذاهب نمونه ای کم نظیر از اتحاد، همدلی و همگرایی فِرَق اسلامی است و خوشبختانه توانسته است زندگی مسالمت آمیز و برادرانه را در کنار احترام به عقاید مختلف تجربه کند و نسبت به اشاعه فرهنگ وحدت تلاش نماید.

اینجانبان ضمن تبریک میلاد با سعادت فخر کائنات، خاتم مرتبت، پیامبر نور و رحمت حضرت محمد(ص) و امام صادق (ع)به عموم مردم شریف استان گلستان، امید است با همدلی و همبستگی مردم شریف استان به ندای وحدت آفرین امام راحل و رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) پاسخ شایسته ای را نشان و آینده ی امید بخشی را نوید دهیم.

 

            سید کاظم نورمفیدی                                              حسن صادقلو

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان                            استاندار گلستان

 

  22 آذر 1395
بخش : استان گلستان / داخلی
کد خبر: 55874
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز