بانوان کردکوی نماینده استان گلستان در المپیاد ورزشی بازنشستگان کشور

به گزارش صیدنیوز، رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان کردکوی در دیدار با اعضای تیم منتخب بانوان بازنشسته تامین اجتماعی استان گلستان که به المپیاد ورزشی بازنشستگان کشور راه یافته اند گفت: فرا گیر شدن فرهنگ ورزش در میان بانوان به ارتقاء سطح سلامت و شادابی در فضای  خانواده منجر می شود و بازتاب آن نیز در جامعه پدیدار خواهد شد.
علی عرب با اشاره به اینکه عجین شدن با ورزش مختص جوانان نیست ؛ افزود: بازنشستگان نیز می توانند از طریق ورزش و فعالیت‌های جسمانی مفرح، شادابی و تندرستی را در طول عمر خود تداوم بخشند.
عرب به حضور بانوان بازنشسته کردکوی به عنوان نماینده استان گلستان در المپیاد ورزشی بازنشستگان کشوری اشاره کرد و اظهار داشت : معصومه کشاورز در رشته شنا، عزیزه مازندرانی در رشته دارت، سیما کیائی در رشته تنیس روی میز،  بنی کیاء در رشته تیراندازی و فیروزه سادات عقیلی در رشته ورزشی شطرنج به این رقابت‌ها اعزام می شوند.
در این دیدار که با حضور سلطانی عضو شورایعالی کار کشور و استان و محمدتقی عرب ریاست کانون بازنشستگان تامین اجتماعی کردکوی برگزار شد از اعضای تیم اعزامی به المپیاد تجلیل شد.
 سومین المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران کشور، با حضور نمایندگان استان ها از روز یکشنبه ۱۲ دی ماه به مدت ۲ روز در آبادان برگزار می شود.

  10 دی 1395
بخش : استان گلستان / ورزشی
کد خبر: 56176
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز