قطار توسعه در بندرترکمن به ایستگاه استقلال رسید/ مردم سرعت گیرهای مادی و انسانی را بردارند

هنرنمایی شهردار جوان بندرترکمن در مدت کوتاه حضور در راس هرم مدیریت شهری به روشنی حاکی از آن است که اگر دلت برای خدمتگزاری بطپد و بی شیله پیله باشی و حتی بخاطر شهروندان از اخم و تَخم و توپ و تَشَر پیدا و پنهان منفعت طلبان واهمه نداشته باشی و در یک کلام، هدفت فقط خدمت باشد و خدمت، می توانی دست یاریگر خداوند را در هر لحظه و ثانیه برای خدمت به مردم بالای سرت احساس کنی و امیدوار به عبور از سرعت کاهها،  قطار توسعه را در نقطه نقطه ی شهر به حرکت در آوری.

میرزا زنجانی ثابت کرد که می شود از ظرفیت ها به خوبی استفاده کرد. او که چند روز قبل مردم شهر را به ضیافت رونمایی از رویای ۲۰ ساله شهروندان بندرترکمن برای احداث میدان واجب الوجود در چهار راه سپاه مهمان کرده بود امروز بر آن شده است تا منطقه محروم معروف به خیابان استقلال را از کنج عزلت برهاند و آذین توسعه و رونق را بر چهره غبار گرفته اش ماندگار کند.

خبر احداث راه دوم خروجی بازگشت اسکله از مسیر خیابان استقلال که در شورای اداری شهرستان و با حضور استاندار گلستان به تصویب رسید بارقه امید را در دل شهروندان زنده کرد که علاوه بر افزایش سرعت توسعه در بندرترکمن و کاهش بار ترافیک مرکز شهر در ایام تعطیل، رویای شیرین ساکنان خیابان استقلال برای افزایش رونق و حیات ملموس در بدنه شهر پس از دهه ها با واقعیت پیوند خواهد خورد.

آری، شهردار جوان پرچم توسعه شهر را در دست گرفته است و با کمک فرماندار، اعضای دلسوز شورای شهر  و رضایت شهروندان ، یکی پس از دیگری مرزهای توقف را در می نوردد و شهر را در مسیر بالندگی به پیش می برد و امید آن می رود تا شهروندان فهیم بندرترکمن نیز با حمایت و پشتیبانی دو چندان ، در برداشتن سرعت گیرهای انسانی و مادی نظیر برخورد با تفکرات ضد توسعه برخی سهم خواهان و از سوی دیگر پرداخت به موقع عوارض شهرداری، شهردار جوان را برای تداوم خدمتگزاری یاری نمایند.
اسماعیل البرزی

  13 دی 1395
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز