در راستای پیگیری مطالبات مردمی/حواله قیر شهرداری کردکوی را پیدا کنید ؟


 

بر اساس اخبار دریافتی از منابع آگاه، موجودیت حواله قیر سهمیه سال ۹۵ شهرداری کردکوی که به تاریخ ۱۰ آبان ماه جاری از استانداری صادر و توسط نماینده شهرداری دریافت شده است در هاله ای از ابهام قرار دارد.

شهردار سابق کردکوی معتقد است که این حواله را برای انجام مراحل اداری و فنی به یکی از مشاورانش تحویل داده است و تا کنون خبری از این حواله بیش از ۲۶۰ تنی در دست نیست .

انتظار می رود نمایندگان مردم در شورای شهر کردکوی در راستای شفاف سازی عملکرد مدیریت شهری و اهتمام به دفاع از بیت المال ، با پیگیری ویژه و بی وقفه در خصوص تعیین تکلیف حواله قیر ۹۵ اقدام کنند و البته به موازات آن موارد استفاده قیر سهمیه سال گذشته و ماقبل آن را نیز برای شهروندان تبیین کنند چرا که باید مشخص شود مجموع حدود ۷۰۰ تن قیر دریافتی از استانداری در سه سال اخیر از سوی شهرداری کردکوی،  در چه محله و نقاطی مصروف و کدام چاله چوله ی شهر را ترمیم نموده است ؟

از آنجا که پیگیری رسانه ای تا حصول نتیجه و به ثمر نشستن مطالبات مردمی برای اعلام عمومی ادامه خواهد داشت، شایسته است دادستان انقلابی شهر کردکوی نیز  به مثابه گذشته و بدون مسامحه وارد عمل شده و در دفاع از حقوق مردم اقدام نماید.
اسماعیل البرزی

  21 دی 1395
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز