حامیان شهردار سابق کردکوی به مردم پاسخ دهند/ چرا بستن چشم به روی آفتاب پنهان کاری؟


 

بنا بر شنیده ها ، با پیگیری های بی وقفه فرشته ترک، امید دانشیار،  نگار شهری و صفر زاهد و انعکاس خبر ناپدید شدن حواله های قیر در رسانه ها، شهردار و رئیس شورای شهر کردکوی با ارسال نامه های جداگانه به دستگاه قضایی شهرستان، خواستار پیگیری جدی در راستای دفاع از بیت المال و حراست از منافع شهروندان شده اند.

در یک بازدید میدانی ساده از اوضاع نامناسب معابر شهری و با حساب سر انگشتی می توان به راحتی تشخیص داد که در دو سال گذشته کمترین عملیات آسفالت در مقایسه با شهرهای مجاور در شهر کردکوی صورت گرفته است و اگر هم نمایش ناقصی در این زمینه در معرض نگاه شهروندان اجرا شده است به روزهای قبل از استیضاح شهردار سابق و برای خنثی سازی استیضاح باز می گردد.

امروز همه شهروندان و متولیان دلسوز در شهرداری و شورای شهر کردکوی نیک می دانند که محل استفاده  حواله های قیر سهمیه شهرداری کردکوی که در دو سال اخیر  از استانداری گلستان دریافت شده است در هاله ای از ابهام قرار دارد و بی شک از آنجا که تعیین تکلیف این موضوع به صورت مستقیم با حقوق مردم و حراست از بیت المال در ارتباط است با کمترین مسامحه و اغماض از سوی دستگاه قضا پیگیری و به نتیجه مورد توقع شهروندان خواهد رسید.

اما سوالی که به شدت ذهن شهروندان را می آزارد این
است که تعیین تکلیف حواله های قیر نیز یکی از سوالات جدیِ مطرح شده در جریان استیضاح شهردار سابق کردکوی در دو ماه قبل بوده است و با وجود اصرار منتقدان شهردار برای پاسخ‌گویی شهردار، متاسفانه نجیب زنگی، طاهر مصدق و عظیمه مقدم که طیف حامی شهردار بسطامی لقب گرفته بودند، به سادگی از کنار این موضوع گذشتند و کمترین تلاشی برای الزام شهردار سابق برای روشنگری و شفاف سازی در این خصوص از خود بروز نداده اند.

حال این موضوع به قضاوت دستگاه عدل اسلامی سپرده شده است و خیال مردم نیز از سلامت ساز و کار تشخیص حق و باطل راحت است اما ضروری است حامیان شهردار سابق به افکار عمومی پاسخ دهند که چرا چشم های خود را بر روی آفتاب پنهان کاری در شهرداری کردکوی بسته اند ؟

به مردم بگویید در شورای شهر چه می کنید ؟

 

یادداشت /اسماعیل البرزی

  29 دی 1395
بخش : استان گلستان / یادداشت
کد خبر: 56342
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 1
 • عماد | 29/10/1395 - 17:29

  چرا فقط در مورد حواله قیر صحبت شد چرا تاحالا مردم در جریان نبودن ؟ مابقی موارد چی میشود؟ شورا اسلامی شهر کردکوی تاحالا کجا بودن که یک بلان کار از چهار سال انتصاب خودشان بدهند چه کاری برای شهر کرده اند ؟ چندنفر سرمایه گذار جذب کردند؟ چند نفر که داخل شهر از خود شهروندان سرمایه گذاری کردند را حمایت کردند؟
  اقای بسطامی که موقع شهردار بودن امدن روزنامه یا ماهانه دادن گفتن من کارهای زیادی انجام دادم با عکس های منتشر شده در ماهنامه !!
  کدام از اعضا شورا جلو این موضوع را گرفتند ؟پول ماهانه از کجا امد؟ ........
  به عکس ها کسی توجهی کرد ؟ نه
  مگه وظیفه شهرداری نیست که جوی اب را تمیز کند یا اشغال شهری جمع کند یا علف هرز را از ببین ببرد ایا این کار های نسبتا ساده که وظیفه شهرداری است در قبال دریافت خدمات شهری به شهروندان بدهد نیازی به عکس گرفتن بود؟
  سوال زیاد داریم چهار سال هیچ پیشرفت نداشتیم و فقط درجا زدیم و بس
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز