پیشنهادی برای استاندار گلستان /شورای اداری استان را در جنگل برگزار کنید

جنگل های هیرکانی، رگ حیات و قلب طپنده ی نوار شمالی کشور است. دیر زمانی است که به بهانه محافظت، بهای سنگین حِرص و طَمَع سیری ناپذیر جنگل خواران، از شاهرگ های خشکیده هیرکان پرداخت می شود.

گویی هیچ گوشی را یارای شنیدن فریادهای فرزند هیرکان نیست.  امروز که بر اساس تصمیمات اشتباه پیشینیان، مرگ آبروی هیرکان را به نظاره نشسته ایم، دولت و مجلس دست در دست هم و باز هم به بهانه ی پدر خواندگی، دست ها را بر راه نفس های به شماره ی افتاده جنگل های هیرکانی فشرده اند؛ تا در پیش چشم همگان، بمیرد این فرزند چند میلیون ساله ی هیرکان.

آقای استاندار! می دانیم که مانند ما احساس نگرانی از مرگ جنگل، در تار و پود شما نیز تنیده شده است.

 

می دانیم که شما هم دغدغه دارید ، مباد روزی که عنان از کف برود و بر زبان ما و شما فاتحه مرگ جنگل جاری شود  و وارثان نقابدار جنگل که پیچ و مهره های اراده و غیرت ملی نمایندگان من و شما در بهارستان را شُل کرده و بر گُرده واقع بینی بخشی از دولت نیز چنبره انداخته اند، پوزخند ویران کننده ای به ریش ما و شما حواله کنند و آن روز ، روزی باشد که دیگر دمیدن بر شیپور نجات جنگل جز رسوایی و روسیاهی ما و شما در کتاب تاریخ فرزند هیرکان ، به کار نیاید.

آقای استاندار، پیشنهاد می شود در راستای ابراز نگرانی برای نفس های به شماره افتاده جنگل های هیرکانی و همراهی با فریادهای مردمی در جهت نجات جنگل، نشست آتی شورای اداری استانداری گلستان را به صورت نمادین در یکی از حوزه های بهره برداری طرح های جنگلداری برگزار کنید تا اقدام شما فریادی باشد برای گوش هایی که نمی خواهند غمنامه مرگ جنگل را باور کنند.
اسماعیل البرزی

  9 بهمن 1395
بخش : استان گلستان / یادداشت
کد خبر: 56430
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز