معاون رئیس جمهور به استان گلستان سفر می‌کند/برنامه

محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه فردا پنج‌شنبه به استان گلستان سفر می‌کند.

علی یازرلو دبیر شورای اطلاع رسانی استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار داشت: محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفر دو ‌روزه خود به استان گلستان از چند طرح عمرانی و صنعتی بازدید و در جمع مردم گرگان سخنرانی می‌کند.

وی افزود: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گلستان و شرکت در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان نخستین برنامه های سفر معاون رئیس جمهور در استان گلستان است.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان گلستان تصریح کرد: پس از این نوبخت در مراسم افتتاح کارخانه تولیدات محصولات کشاورزی شرکت بهاران پیمان گلستان در شهرستان کردکوی شرکت می‌کند.

یازرلو گفت: حضور در مراسم راهپیمائی یوم الله 22 بهمن و سخنرانی در جمع مردم گرگان در روز جمعه برنامه دیگر سفر نوبخت در گلستان است.

وی اظهار کرد: بازدید از سایت پرورش میگو شهرستان گمیشان نیز آخرین برنامه سفر دوروزه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان گلستان است.

محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خرداد ماه امسال نیز به استان گلستان سفر کرده و اعلام کرده بود که در 6 ماه آینده نیز دوباره برای بررسی مسائل به این استان سفر می‌کند.

  20 بهمن 1395
بخش : استان گلستان / دولت
کد خبر: 56546
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز