استاندار گلستان: در امر مبارزه با مواد مخدر، اولویت با جلوگیری از ورود مواد مخدر است

در امر مبارزه با مواد مخدر، اولویت با جلوگیری از ورود مواد مخدر است

استاندار گلستان با بیان اینکه در امر مبارزه با مواد مخدر، اولویت با جلوگیری از ورود مواد مخدر است گفت: تشدید در کشفیات و مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، جمع آوری معتادان متجاهر و شناسایی و درمان معتادان از دیگر اقدامات مؤثر خواهد بود.

حسن صادقلو در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: 26 دستگاه اجرایی خدمات رسان در بخش های عمرانی، تأمینی، قضایی و فرهنگی در امر پاکی محلات پرخطر فعالند.

حقی دادستان مرکز استان نیز در این جلسه گفت: برای مبارزه با مواد مخدر، نقش مردم و سازمانهای مردم نهاد برای خلاصی از این بلای خانمانسور بسیار موثر است.

ایجاد کتابخانه های جدید در قالب طرح شهید شوشتری با بهره گیری از ظرفیت های موجود در شهر و روستا، تشدید پیشگیری از توزیع و مصرف مواد مخدر در نقاط پرخطر، افزایش امکانات و تجهیزات برای کشف مواد مخدر در مبادی شرقی و جنوبی استان از مهمترین مصوبات جلسه امروز بود.

در این جلسه همچنین فرماندار آزادشهر در خصوص اقدامات انجام شده در زمینه مبارزه با مواد مخدر و اجرای طرح شهید شوشتری در این شهرستان گزارشی ارائه کرد.

 

در امر مبارزه با مواد مخدر، اولویت با جلوگیری از ورود مواد مخدر است

 

 

  27 بهمن 1395
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز