معرفی برنامه های ویژه و فیلم های سینمایی صدا و سیمای گلستان در نوروز ۹۶

ويژه برنامه های نوروزی صدا و سیمای گلستان

صدا وسيمای مركز گلستان همزمان با آغاز سال نو شمسی مجموعه برنامه هايی را برای ايام نوروز 96  تهيه و تدارک ديده است.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، شبکه استانی سيما با برنامه هايی همچون "عیدانه" عنوان ويژه برنامه تحويل سال سيمای گلستان است كه به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی محمدی به صورت زنده 30 اسفند در قالب برنامه ای شاد و مفرح از ساعت 11:30 الی 14:30 از شبكه استانی گلستان پخش می شود.
همچنين ويژه برنامه نوروزی "نسیم بهاری" از ساعت 21:00 اولین شب نوروز از شبکه گلستان به صورت زنده با حضور همه ی اقوام گلستانی به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی محمدی روی آنتن می رود.
همچنين سیمای گلستان ويژه برنامه ای را برای کودکان گلستانی با نام  " گلهای نوروزی " را در 7 قسمت با آیتم های شاد و سرگرم کننده، آشنا کردن بچه ها با اهمیت مسائل دینی مانند صله رحم احترام به بزرگ ترها و ...به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا مقدم راد در برنامه نوروزی دارد.
و ویژه برنامه "بهار آمد" با محوریت گردشگری استان گلستان به مدت60 دقیقه در سیمای گلستان به تهیه کنندگی و کارگردانی  احمد گرایلی با انعکاس مناطق زیبا و جاذبه های گردشگری استان از جمله جاذبه های طبیعی، مذهبی ومعرفی صنایع دستی استان ... ساعت 18:00 از کنار برج گنبد قابوس بصورت زنده 15 روز عید 96 را به جشن می نشیند.
ویژه برنامه نوروزی "بهار روستا " برنامه ای  است مشارکتی با امور روستایی استانداری استان گلستان كه از سيمای استان ویژه نوروز96 به تهیه کنندگی و کارگردانی سید محمد میرکتولی در30 قسمت 30 دقیقه ای  با رويكردی شاد و در قالب جشنواره های نوروزی روستاهای استان گلستان در ایام نوروز و با حال و هوای بهاری تولید می شود.
همچنين رادیو گلستان هم با ويژه برنامه سال تحویل با نام  "صدای پای بهار" در روز 30 اسفند  به تهیه کنندگی حمید کاویانی و گویندگی مهدی رایجی از ساعت  12:30 الی 15:00 به صورت ویژه  در محیطی کاملا شاد و مفرح روی آنتن می رود و برنامه "چارشو" ویژه نوروز که در قالب مستند گزارشی به تهیه کنندگی و نویسندگی زهرا برزگرخاندوزی و گوینده شارمین علاقمند از نوروز خوانی و آداب و سنن مردم استان می گوید  و از ساعت 16:30 به مدت 15 روز در ایام نوروز پخش می شود و برنامه ویژه " نوروز خوانی " که آمدن بهار را به تهیه کنندگی عباس رسول آبادی از ساعت 08:30  الی 09:00صبح در این ایام  با خواندن شعرهای محلی نوید میدهد.
رادیو گرگان نیز دو ويژه برنامه صبحگاهی و عصرگاهی برای 13 روز عید شنوندگان با عنوان های به ترتیب         " گلستان بهاری و بهار در گلستان " از 30 اسفند 95 تا 13 فروردین  از ساعت 9:30  الی 12:30 و 18:00 لغایت 21:00 تقدیم شنوندگان گلستانی می کند و آيتم های متنوعی را تدارک دیده است:
گلستان بهاری با رویکرد صبح و شادی، ارتباط مستقیم با مراکز خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، سیستان و بلوچستان، مازندران، قم، همدان، با ساختار ترکیبی نمایشی طنز، اطلاع رسانی  و ارتباط با مسئولین استانی در خصوص ایام نوروز، معرفی اقوام و جاذبه های گردشگری استان، پخش موسیقی های فاخر وبومی و محلی استان و... تهیه و تنظیم شده است.
بهار در گلستان با ساختار ترکیبی نمایشی طنز با آیتم هایی از قبیل بحث آداب و رسوم و گزارش های مردمی، ارتباط با کارشناس تاریخی، ارتباط مستقیم با مراکز لرستان، مراغه، بوشهر، فارس، مهاباد، چهار محال بختیاری، ارتباط زنده با پلیس راهنمایی و رانندگی و 110 ، پخش موسیقی زنده و ... می باشد.
"آداب و رسوم استان (گشت و گذار)" از صدای گلستان با آیتم هایی شاد و مفرح  و با حال و هوایی نوروزی به تهیه کنندگی و صدابرداری مجید کریمی و نویسندگی شهده شاکری نژاد از ساعت 15:00 لغایت 15:30 آداب و رسوم مردم این خطه را به هم استانی ها و مسافران استان می شناساند.
نوروز 96 و دیگر برنامه های رادیو گلستان از جمله این برنامه ها می توان از برنامه "پیام سلامت"، "آوای اقوام" و" از هیرکان تا گلستان" نام برد.
همچنین رادیو ترکمنی برون مرزی با ویژه برنامه " بهار ترکمن ( بهار بایرامی)" لحظه تحویل سال نو از ساعت   12:00 الی  17:00 به تهیه کنندگی عبدالطیف گرکز و احمد قرنجیک و  گویندگی ساراسوقی، سولگین قلیچ تقانی، یوسف سقالی، سلیمه مهرورز به صورت ویژه  وهمچنین ویژه برنامه "بهاری"  که مخصوص ترکمن های کشورهای آسیای میانه و قفقاز که آداب و رسوم نوروز در بین ترکمن زبان ها ی کشورهای آسیای میانه و قفقاز و مخصوصا ترکمن ها را به مدت 30 دقیقه پخش می کند و برنامه نوروزی "اولکام" بصورت زنده به مدت 2 ساعت برای هموطنان داخل استان و کشور نیز تولید می شود.

جدول پخش فیلم های سینمایی، نوروز 96 از سیمای گلستان:

سه شنبه      96/1/1      جان سخت 4
چهارشنبه      96/1/2      گروه 26
پنجشنبه      96/1/3      مسابقه ازدواج
جمعه      96/1/4      اراده قوی
شنبه      96/1/5      بدون توقف
یکشنبه      96/1/6      داستان پلیسی
دوشنبه      96/1/7      گدایان تهران
سه شنبه      96/1/8      تسخیر ناپذیران
چهارشنبه      96/1/9      زبان مادری
پنجشنبه      96/1/10      همکار پلیس
جمعه      96/1/11      دسر توت فرنگی
شنبه      96/1/12      جزیره
یکشنبه      96/1/13      معجون جادویی

پخش: 23:30
بازپخش: روز بعد 13:20

  22 اسفند 1395
بخش : استان گلستان / سینما
کد خبر: 56869
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز