فرماندار بندرگز: رسانه ها از انتشار اخبار غیر واقعی و اقدامات شتاب زده پرهیز کنند

در پی انتشار تصاویری با مضمون مجروح شدن معاون فرماندار بندرگز در درگیری با اراذل و اوباش،  علی اصغر میرزایی فرماندار شهرستان بندرگز در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما ، از اطلاع رسانی نادرست برخی رسانه ها انتقاد کرد.

فرماندار بندرگز گفت: فردی که با استناد تصاویر منتشره در فضای مجازی در اثر اصابت سلاح سرد مجروح شده است، حسن علیخانی مسئول روابط عمومی فرمانداری بندرگز است که در جریان اختلاف و نزاع خانوادگی با برادر زاده اش آسیب دیده است.

علی اصغر میرزایی با بیان اینکه این امر هیچ ارتباطی به حوزه های اداری و دولتی نداشته و طرح مباحثی مانند درگیری با اراذل و اوباش از اساس مردود است؛  افزود: متاسفانه برخی رسانه برای جذب مخاطب از روش های نادرست و غیر منصفانه استفاده می کنند که این امر با رسالت واقعی رسانه ها منافات دارد و سبب تشویش اذهان عمومی و القای حس ناامنی در جامعه خواهد شد و از سوی دیگر اعتماد عمومی نسبت به رسانه های سلیم و زحمتکش را نیز کاهش می دهد.

میرزایی با تاکید بر پیگیری قضایی برای برخورد با افراد و رسانه هایی که اخبار کذب به سطح جامعه مخابره می کنند؛ اظهار داشت: رعایت حرمت افراد و تلاش برای ایجاد آرامش در جامعه، از مولفه هایی است که یکایک شهروندان ملزم هستند در راستای استقرار و تثبیت آن تلاش کنند.

  6 تیر 1396
بخش : استان گلستان / حوادث
کد خبر: 58127
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز