استاندار گلستان : منابع مالی استان گلستان ضعیف است

 

 

استاندار گلستان :منابع مالی استان گلستان ضعیف است

گرگان- استاندار گلستان بابیان اینکه منابه مالی استان ضعیف است، گفت: باید تلاش کینم هرمانعی در مسیر حضور سرمایه گذاران را رفع کنیم.

به گزارش خبرنگار صید نیوز،سید مناف هاشمی که در جمع اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی سخن میگفت، اظهار کرد: اشتغال جوانان و ارتقا شاخص های توسعه گلستان مورد توجه مدیریت استان است و در این مسیر از تمام ظرفیت قومیت ها، جوانان، بانوان و نیروهای توانمند استان بهره خواهم برد.

وی با اشاره سهم 12 درصدی بودجه استانی و 88 درصدی که در سطح ملی به استان ها ابلاغ می شود، گفت: توسعه زمانی میسر می شود که بتوانیم سهم استان را در اعتبارات 88 درصدی رشد دهیم و از اعتبارات ملی و بخش خصوصی در گلستان استفاده نماییم.
هاشمی ادامه داد: باید شاخص های توسعه استان تغییر کند و با کمّی سازی آن را رشد دهیم و حضور سرمایه گذارانی که سرمایه گذاری آنها منهای وام انجام می شود را افزایش دهیم.

استاندار افزود: حضور احزاب و اقوام ،گلستان رفع کنیم را به استانی نمونه در سطح کشور مبدل کرده است و تلاش کرده ایم در انتخاب ها و انتصاب ها مسئله شایستگی را بیش از هر موضوع دیگری مورد توجه قرار دهیم.

 

 

  13 آذر 1396
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز