دبیر ستاد صبر کشور در گرگان: برای کاهش آسیبها نیازمند اشاعه فرهنگ صبر و گذشت در جامعه هستیم

دبیر ستاد صبر کشور در گرگان:

برای کاهش آسیبها نیازمند اشاعه فرهنگ صبر و گذشت در جامعه هستیم

گرگان- دبیر ستاد صبر کشوردر گرگان گفت: امروزه وضعیت آسیبهای اجتماعی در جامعه به گونه ای است که نیازمند اشاعه فرهنگ صبر و گذشت برای کاهش این آسیبها در جامعه هستیم.

امید محبی که در جلسه عاملان صلح و سازش گلستان سخن میگفت، اظهار داشت: ستاد صبر کشور برای اولین بار یکی از ستادهای زیر مجموعه خود را در استان شکل داده است که نیازمند حمایت و همکاری دستگاههای اجرائی در شکل گیری آن است.

وی افزود: این ستاد با بهره گیری از شیوه های آموزشی، فرهنگی و پیشگری در راه کاهش آسیبهای اجتماعی ، کاهش شکایتها، کاهش زندانیان و جلوگیری از مساله قصاص گام برداشته است.

محبی ادامه داد: در حال حاضر 7 کمیته تخصصی در این ستاد تشکیل شده است که هم و غم خود را بر اشاعه فرهنگ صبر و گذشت با کمک دستگاههای اجرائی، خیران اجتماعی، اطلاع رسانی از راه فضای مجازی گذاشته است.

دبیر ستاد صبر کشور: گلستان یکی از استانهای پیشرو در اشاعه فرهنگ صبر و گذشت و ایجاد شوراهای حل اختلاف و احکام جایگزین حبس در کشور است و امید میرود با تشکیل ستاد صبر بسیاری از مشکلات اجتماعی و آمار شکایتها و زندانیان کاهش یابد.

  13 آذر 1396
بخش : استان گلستان / قضاییه
کد خبر: 59585
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز