چرا گوش کسی بدهکار نیست؟؟؟ !

بارها نوشتیم و گفتیم و فریاد زدیم که وضعیت بسیاری از بریدگی های اتوبان های استان گلستان بسیار نامناسب و مرگ آفرین است ( ۷ بهمن ۹۵ ) و اتفاقاً گفتیم که شاید فردا نوبت من و شما باشد؛ اما کسی گوشش بدهکار نبود که متاسفانه امروز همان شد که نباید می شد.

هر بار هم که تذکر می دهیم؛ خیلی زود عده ای خبرنگار اجاره ای و مدیران نالایق و بی عرضه گارد می گیرند که ایهاالناس، این نوشته ها از روی دشمنی و غرض ورزی و سیاسی کاری است.

حالا بیایید و این اتفاق شرم آور را با توجیهات آبکی ماست مالی کنید. امروز جاده های گلستان جان دو مدیر ملی _ آقایان نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور و تاج الدین معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی _  را گرفت تا شاید صدایش به گوش بالایی ها برسد که اگر عامل اصلی این حوادث، غیر استاندارد بودن جاده هاست؛ پس با مجریان و مدیران و ناظرانی که اتوبان ها را احداث کرده و یا از پیمانکار تحویل گرفته اند؛ قاطعانه برخورد کنید.

اگر هم ضعف و سستی و بی مبالاتی از مدیران فعلی است؛ یک بار هم که شده از کفار  شرق آسیا یاد بگیرید و مدیران ناکارآمد و ناکاردان را برکنار و مجازات کنید و اگر هم اعتبارات شما برای رفع نواقص فنی اتوبان ها کافی نیست؛ مثل مرد از مردم و خانواده داغدیدگان عذرخواهی کنید و رسماً اعلام کنید که این جاده ها استاندارد نیست.

نمونه بارز آن هم تقاطع غیر همسطح یساقی است که چند سال به دلیل برنامه ریزی نادرست معطل مانده است.

اگر فردا یا ۲ روز دیگر اخبار مشابه حوادث امروز را از بریدگی های نزدیک به پلیس راه استان، دنگلان، کارکنده، میدان ورودی بندرگز،  پمپ بنزین نوکنده و جاهای دیگر شنیدید تعجب نکنید.

اسماعیل البرزی

  25 آبان 1397
بخش : استان گلستان / حوادث / یادداشت
کد خبر: 59952
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز