دادستان مرکز گلستان: ۱۲ نفر از لیدرهای اغتشاشات در گرگان روانه زندان شدند

دادستان مرکز گلستان از دستگیری و به زندان رفتن ۱۲ نفر از لیدرهای اغتشاشات در گرگان خبر داد.

حجت الاسلام سید مصطفی حقی در رابطه با اغتشاشات اخیر در سطح کشور اظهارکرد: ۱۲ نفر از لیدرهای اغتششات اخیر در گرگان دستگیر و روانه زندان شدند.

وی با اشاره به اینکه هیچ عقل سلیمی این روش را برای بیان خواسته‌ها منطقی نمی‌داند، گفت: این اتفاقات علیرغم بودن مشکلات اقتصادی، عمل قابل قبولی نیست و فرصت سوء استفاده و موج سواری به یک عده می‌دهد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان با بیان این که امنیت مردم در اولویت ماست، ادامه داد: اگر کسانی که در خیابان این حرکات را انجام می‌دهند، متوجه باشند که دشمنان نظام از این مباحث حمایت می‌کنند، حتماً می‌فهمند که آب به آسیاب دشمن می‌ریزد.

حقی تصریح کرد: قطعاً این رفتار به صورت غیرقانونی برای خود و مردم هزینه ایجاد می‌کند، شاید شروع به دست خود آن‌ها باشد، اما ممکن است که جمع کردن آن به دست خود آن‌ها نباشد و ایادی دشمنان نظام با این موج سواری به میدان آمده و این تجمعات را به اغتشاش تبدیل می‌کنند.

  13 دی 1396
بخش : استان گلستان / سیاسی / داخلی
کد خبر: 60019
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز