صندلی پر حاشیه فرمانداری بندرگز به مهرگانفر رسید

قرار است امروز چهاردهم آذر ۹۷ محمد مهرگانفر با حکم استاندار گلستان به عنوان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار بندرگز معرفی شود. ( البته اگر دلسوزان توسعه بندرگز و صاحبان ۲۳ غلط املاییِ معروف شلوغ نکنند ).

این کرسی همانی است که قرار بود ۲ ماه قبل با حکم استاندار گلستان به نگارنده این سطور سپرده شود اما فشارهای سیاسی اصلاح طلبان سبب شد تا استاندار گلستان از تصمیم خود صرف نظر کند.

این موضوع از چند منظر قابل تحلیل است:
۱_ خدا کمک کرد که حق به صاحبش برسد. با توجه به شناخت نگارنده نسبت به نیروهای انسانی و عملکرد کارکنان در فرمانداری بندرگز،  هیچ کس شایسته تر از محمد مهرگانفر و دوست دیرینش نیما امامی برای پذیرش این مسئولیت نیست و فرماندار بندرگز نیز این مهم را به درستی درک کرده است.

۲_ کسانی که با اهداف سیاسی اقدام به تخریب گزینه قبلی کردند در نهایت به هدف سیاسی خود نرسیدند و باید گفت که با همه ی جامه دریدن ها، دیگ‌ِ معاونت عمرانی برای آنها نمی جوشد و نتوانستند از استاندار باج بگیرند.

۳_ شواهد آشکار و نهان و پشت پرده های چند ماه اخیر نشان داد که برخی مدعیان جایگاه معاونت عمرانی،  کار و زندگی و خدمت به مردم را رها کرده و با دور زدن فرماندار و البته قشون کشی به اتاق های مختلف استانداری به دنبال تصاحب این مسئولیت بوده اند که خوشبختانه تیرشان به سنگ خورد اما ضروریست فرماندار بندرگز از این پس مراقب مارهای تنیده در آستینش باشد.

۴_ جوانی، سلامت، تعهد، تخصص، انرژی و البته تجربه ی محمد مهرگانفر می تواند به عنوان یک بال قدرتمند حسین احمدی و بندرگز را برای حرکت در مسیر توسعه یاری کند اما فرماندار بندرگز باید باور کند که عاقبت پرواز با یک بال، سقوط است.

۵_ به عنوان یک شهروند و البته خبرنگار از تصمیم منطقی استاندار گلستان در انتصاب شایسته محمد مهرگانفر حمایت کرده و در راه توسعه منطقه بیش از گذشته در کنار فرماندار مردمی و معاون جوانش خواهم بود.

اسماعیل البرزی

  14 آذر 1397
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز