هدفی که فرمانداری گرگان به آن رسید

۲ روز قبل نشستی در فرمانداری گرگان برگزار شد که غالب مدعوین با تماس مستقیم قجری معاون فرماندار دعوت شده بودند.

ظاهراً عنوان برنامه، نشست صمیمی فرماندار گرگان با اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی بود اما برخی از آن به نشست پیگیری مجرمین فضای مجازی با پلیس فتا تعبیر کردند و از سوی دیگر حضور نمایندگان برخی احزاب در این نشست ابهامات اهداف این جلسه را دو چندان می کرد.

برنامه بر اساس رویه معمول پیش نرفت و فرماندار گزارشی از روند فعالیت ها در ابتدای جلسه ارائه نکرد و از فعالان مجازی خواست اگر حرفی با فرماندار دارند؛ مطرح کنند.

برخی از مدیران سایت ها به نشانه اعتراض به مبهم بودن اهداف نشست، در میانه راه از سالن خارج شدند و برخی دیگر هم با اکراه تا پایان نشستند.

تنها چیزی که از این مراسم دستگیرمان شد؛ حضور انواع و اقسام فعالان رسانه ای و مدیران ارشد و خلاصه کسانی که باید صندلی ها را پر می کردند و به اصطلاح وزن جلسه بالا می رفت اما هنوز نفهمیدیم دستور کار چه بود و چه حاصل شد؟

به نظر میرسد اگر روابط عمومی فرمانداری گرگان یک صندوق پیشنهادات و انتقادات در نبش غربی فلکه کاخ می گذاشت؛ می توانست به اندازه این جلسه در اخذ دیدگاه فعالان مجازی نسبت به عملکرد فرمانداری موثر باشد و این همه بگیر و ببند و صرف وقت و هزینه دامن مردم و احزاب و مدیران را نگیرد.

البته آنوقت خبری از عکس وزین و شوهای تبلیغاتی نبود که متاسفانه شاید هدف نهایی هم همین بود که بحمدالله برای آقای سرپرست حاصل شد !

  20 آذر 1397
بخش : استان گلستان / داخلی
کد خبر: 60524
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز