استاندار گلستان/ رئیس کل دادگستری/ مدیران نهادهای انقلابی و نظارتی / وجدان های بیدار ! پیگیری کنید

استاندار محترم گلستان
رئیس کل محترم دادگستری گلستان
مدیران محترم دستگاههای انقلابی و نظارتی گلستان
و وجدان های بیدار

سلام علیکم

به کدامین گناه ؟!

«کُلّکم راع و کُلّکم مسؤول عَن رَعیَته» به راستی كه همه شما حافظ و سرپرستید و همه شما جوابگوی مردم زیردست خود هستید.» / پیامبر اکرم ( ص )

احتراماً؛ پیرو انعکاس تجمع اعتراضی و مشکلات کارکنان خدماتی شهرداری کردکوی در خبر صدا و سیمای مرکز گلستان، متاسفانه شهردار کردکوی به جای پاسخگویی و دلجویی از کارکنان زحمتکش، با اخذ تعهد کتبی و حتی اخراج ۲ تن از شرکت کنندگان در تجمع، اقدام به برخورد قهری و ناشایست با کارکنان نمود که این امر علاوه بر مخدوش نمودن جایگاه و منزلت مدیریت در نظام اسلامی، مصداق بارز دیکتاتوری، اِعمال خفقان و مظلوم ستیزی است.

معترضان می گویند: حقوق آنها در ماههای اخیر به صورت قطره چکانی، ناچیز و در چندین نوبت پرداخت می شود و از ۵ ماه گذشته تاکنون نیز دفترچه درمان آنها به دلیل بدهی میلیاردی شهرداری کردکوی به سازمان تامین اجتماعی، تمدید نمی شود.

در روایات معتبر اسلامی آمده است: " هرکس فریاد مظلومی را بشنود و به یاری اش نشتابد؛ مسلمان نیست. "

اینک، مسئولان گردن کلفت شهرداری کردکوی به جای شنیدن فریاد مسلمانِ مظلوم و دستگیری از ایشان، قدرت صندلی های امانتی و زودگذر را به رخ مظلوم می کشند و به جای پرداختن مزد کارگر قبل از خشک شدن عَرَق جبین، اخراج را در کیسه معیشت وی می گذارند.

شما بگویید؛ این مسئولان ناکارآمد بر اساس حدیث فوق الاشاره چه دینی دارند؟ پیرو کدام مرام و مسلک و آیین اند؟ در کجای دایره مسلمانی نشسته اند؟

قدرت مدیران قلدر از کجاست؟
آقایانِ مسئول، مردم انقلاب نکرده اند که طاغوت برود و منش خباثت بار دوران ارباب و رعیت، با سیمای دیگر در جامعه ظاهر شود!
در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، مردم منتظر اقدام قاطع، بدون مسامحه و شجاعانه نهادهای انقلابی برای دفاع از حقوق مظلومین و برخورد با مدیران نالایق و ناکارآمدی هستند که کرسی های مدیریت در نظام اسلامی را مانند ارث پدری و مِلک شخصی می پندارند.

لازم است از سوی افکار عمومی، از اعضای شورای شهر کردکوی که وظیفه نظارت بر رفتار و عملکرد شهردار را دارند پرسیده شود؛ در راستای دفاع از حقوق قانونی، شرعی و اخلاقی کارگران مظلوم چه کرده اند و موضع آنها در برابر رفتارهای قلدرمآبانه و نامتعارف شهردار چیست؟

ظلم پایدار نمی ماند.


اسماعیل البرزی

  3 دی 1397
بخش : استان گلستان / یادداشت
کد خبر: 60850
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز